Wpis z mikrobloga

A może by tak sobie wygrać #rozdajo i przy okazji wspomóc małego różowego paska? ʕʔ

Na wykopie jest dużo dobrych dusz i wierzę że, mimo różnych afer, część z Was się jeszcze nie zniechęciła do pomagania innym. Np. kilkumiesięcznej Mii, która mogłaby za kilka lat założyć tu konto i wstawiać najfajniejsze memy, ale trzeba jej trochę pomóc, by mogła postować quality content.

Moja propozycja jest taka: próbujemy uzbierać pensję programisty 15 k do wykopowej skarbonki, ja rozdaję nagrody za aktywność i wszyscy się cieszymy - rodzina Mii że pomagamy jej córce, my że robimy dobre uczynki, a wygrani że dostają hajs do przehulania na allegro.

Brzmi dobrze? ( ͡º ͜ʖ͡º) No to już tłumaczę zasady i co za co.

Karta podarunkowa Allegro 50zł
1. Wpłać dowolną kwotę, nie mniejsza niż 1zł, przez wykopową skarbonkę
2. W komentarzu do wpłaty podaj swój nick z wykopu

Karta podarunkowa Allegro 20zł
1. Po prostu zaplusuj ten wpis na mirko

Karta podarunkowa Allegro 20zł
1. Po prostu wykop znalezisko

Wszyscy biorą udział, a wyniki podam w niedzielę 1.03 po 20 ( )

#wykopdlamii #sma #siepomaga #charytatywnie #pomocy

Garść linków:
opis zbiórki
grupa na fb
artykuł o Mii
Moseva - A może by tak sobie wygrać #rozdajo i przy okazji wspomóc małego różowego pa...

źródło: comment_1582736458HquzII8mO2ioDLuTkZGsY8.jpg

Pobierz
  • 23
@Moseva: Trafiłaś w bardzo zły moment przez co w ciągu kilku dni zostaniesz zrównana z ziemią a każde znalezisko dosłownie będzie uwalane w bardzo szybkim tempie. Biorąc pod uwagę dwie ostatnie afery o zbiórki to dobrze ci radzę, uciekaj z wykopu bo tyle szamba co się na ciebie wyleje zaraz to nawet ciebie przerazi. Nie jedna pisała, że jej nie to rusza bo hejtem nie warto się przejmować ale po czasie
@Moseva Jakim kosztem chcesz zbierać? Zaraz któryś wykopek wpadnie na pomysł by wytropić rodziców dziecka i dopiero się zacznie karuzela spier**. Fakt trochę spermiarzy wpłaci, jak ci ktoś słusznie zwrócił uwagę ale jak już w znalezisku zauważyłaś co powinno ci dać do myślenia, że dużo nie ugrasz, więcej możesz tylko stracić.
@Eskeel: Chyba nie doceniasz dobra ludzi, którzy tu siedzą. Najwyżej się wkurzą za spam i zakopią, a wpis dostanie 30 plusów. Może ktoś wyśledzi że mąż mamy Mii jest Turkiem i napiszę coś o p0lkach. Może rzeczywiście pojawia się wpisy o eugenice i antynatalizmie. Trudno. Jak się uda zebrać chociaż o 1 zł więcej niż wydam na nagrody, to uznam to za sukces. A rodzice Mii są w stanie zapłacić każdą
@Moseva:

Chyba nie doceniasz dobra ludzi, którzy tu siedzą.


A ty nie zdajesz sobie sprawy jakie gówno się wyleje. A zresztą widzę już się zaczęło, i co kosztem obelg, wyzwisk chcesz zbierać pieniądze? Ciekawe co jej rodzice na to. No cóż pewnie wywalone jajca i jeszcze poprą zbiórkę kosztem mieszania z błotem.
@Eskeel: Nie wierzę w te obelgi. Cześć się wkurzy za spam i tyle. A zobacz druga stronę - minęła niespełna godzina i już jest pierwsze wsparcie skarbonki o 20zl od Mireczka @kupczyk (ʘʘ)
@Moseva: Gratuluje odwagi. U nas zbieramy na małego Franka. Tez próbowałam z wykopem, ale wyskoczyła afera z ta kobieta która ściemniała, że ma raka. Później jeszcze zbiórki na dziewczynę ze stwardnieniem. Ogólnie pokasowalam wszystko i odpuściłam. Jeden Mirek załatwił, że jego bardzo uzdolniona żona narysowała obraz na płótnie i wystawiła na licytacje. Wykopowa skarbonkę sobie darowałam. Bo jeżeli g.wno wylałoby się na mnie to pół biedy, ale na tych biednych rodziców?