Wpis z mikrobloga

No i znów to samo, czy stanie na pole position zawsze powoduje występowanie takich sytuacji? Sytuacja z 24 lutego, więc tydzień po poprzedniej, za którą zjechaliście mnie z góry na dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj pewnie też tak będzie, ale wszystko ma swoje zady i walety, więc wrzucam. Może ktoś się nauczy, że jak świeci się czerwone TO KU#$A NIE WJEŻDŻAMY NA SKRZYŻOWANIE. Jebla idzie dostać w tym krakowie, trzymajcie się tam dzbany drogowe.
#polskiedrogi #polscykierowcy #kierowcy #prawojazdy #krakow
digidongi - No i znów to samo, czy stanie na pole position zawsze powoduje występowan...
  • 71
@digidongi: niestety ale blad :D byly wlasciciel skody octavi II z modem na RS :D do tego nissana 350 z i do tego hondy acord :D i paru innych :D i Pozdrawiam kolege bo siedze w tuningu :D takze mialem przyjemniejsze jazdy :D a zjadz z ronda nawet w parszyej WWa jest taka kolejka ze sam bym tak zrobil jak Astra :D
@Mr_Kidada: Skoro popierasz typową polacką jazdę "a #!$%@?, jeszcze zdążę" to jesteś typowym januszem, nawet Twój były samochód zdaje się to potwierdzać.
Co do przejazdów na czerwonym to staram się to tępić jak tylko mogę, sam miałem kila lat temu niemiłe spotkanie na skrzyżowaniu, które skończyło się dwoma rozbitymi samochodami, sprawą sądową z ubezpieczalnią odnośnie samochodu zastępczego, do tego ciągły problem z kolanem (przeprost kolana przy uderzeniu - ała)
Będziesz bagatelizował
Pobierz digidongi - @Mr_Kidada: Skoro popierasz typową polacką jazdę "a #!$%@?, jeszcze zdążę...
źródło: comment_1582985344sqkVLhFMwV0U8CNEmrtzkm.jpg
@digidongi: nie powiedzialem ze popieram ale 20 lat za pultem jest tego doswiadczeniem ze naprawde są wieksze wykroczenia. Pojedz na trase Wwa Wrocawl, albo WWa Katowice lub Kolobrzeg. Wierz mi co lepsi o ile maja czym depnac mimo ze pod maska masz ponad 200 kucow to jednak oni szybsi. A spotykamy sie na swiatlach w jakies dziurze ile oszczedzil ??? 2 - 3 pojazdy, Nie pochwalam zachownia kier. z Astry ale
@digidongi: ja tam popieram, żeby takiego trochę zestresować, że niby jadę jak wariat i zaraz jebnę. Szkód brak, a może chociaż przez te 20 minut coś mu zatrybi w czasie drogi do domu. Nawet nie chodzi o jakieś tam zagrożenie wypadkiem, bo przy tak powolnym ruchu miejskim to dla mnie abstrakcja, ale tacy #!$%@? tworzą korki zatrzymując się na środku skrzyżowań i to jest najbardziej #!$%@?ące.
@digidongi: ale tutaj kazdy przypadek inny. czlowiek by przychamowal a jechl na wprost. Ciekawi mnie ile razy przejechal OP na POZNYM ZOLTYM.
a tak usprwiedliwi się nigdy. Albo syt. krytyczna i hamowanie ostre spowodowaloby kolizje. Jak w zdjeciu... Tu na rondzie jest zupelnie co innego.