Wpis z mikrobloga

No i znów to samo, czy stanie na pole position zawsze powoduje występowanie takich sytuacji? Sytuacja z 24 lutego, więc tydzień po poprzedniej, za którą zjechaliście mnie z góry na dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj pewnie też tak będzie, ale wszystko ma swoje zady i walety, więc wrzucam. Może ktoś się nauczy, że jak świeci się czerwone TO KU#$A NIE WJEŻDŻAMY NA SKRZYŻOWANIE. Jebla idzie dostać w tym krakowie, trzymajcie się tam dzbany drogowe.
#polskiedrogi #polscykierowcy #kierowcy #prawojazdy #krakow
  • 71
@digidongi: Czytaj prosze ze zrozumieniem. NIE POPIERAM ASTRY, ALE I NIE POPIERAM TWOJEGO ZACHOWANIA ( moj blad ort. wyzej w poscie hamulec prze samo H) albo malo jezdzisz albo jezdzisz od niedawna i nie wiele widziales.
@Hans_Olo: owszem spieszyl sie do zony i horej curki i rzony. Jezu nie demonizujmy. On zjechal, a koles na #!$%@? naciskal na gaz gdy widzial ze ON I TAK OPUSCI rondo. A przyjebnie w niego... coz pewnie by sie skonczylo na obopólnym mandacie...
@Mr_Kidada: Późne żółte? W takiej sytuacji jak tutaj? Nigdy, aczkolwiek miałem sytuacje, gdy hamując musiałem odpuścić hamulec i umyślnie przejechać za sygnalizator, bo już widziałem i słyszałem za mną samochody, które leciały jak szalone na mój tył. Raz nawet po zatrzymaniu musiałem wbić jedynke i przejechać kilka metrów prawie uderzając w babkę, która przechodziła przez pasy. Zawsze to była ucieczka przed samochodem z tyłu, czyli kilka metrów za sygnalizator i spokojne
@digidongi: bez sensu przygazowałeś, a potem zablokowałeś skrzyżowanie na 5 sekund, czyli c.a. 3 auta. A gościu wykorzystał puste miejsce miedzy ostatnim autem a Tobą. Gdybyś go spokojnie puścił, to wszystko odbyło by się płynnie, w korkach liczy się każdy metr. Nie wspomnę już o długim klaksonie, wystarczyło go strąbić przez ułamek sekundy. Podsumowując, życzę więcej luzu.
@digidongi: nie powiedzialbym, on nie zablokowal zlamal przepisy bo na Twoim ZIELONYM on MUSIAL miec czerwone. NIE POPIERAM. Ale to tak naprawde Ty zatamowales ruch i to co @Urodzony napisal 1 - 2 sek by cie nie zbawily, a #!$%@? klaksonem i jeszcze samemu pokazujesz, że dajesz w palnik na gazie... Nie jestem za astra i za toba. On winny. ty też bo miales mozliwosc spokojnego przepuszeczenia - bądzmy ludzmi czlowieku...
@Mr_Kidada: Kierowce, który wjechał i zablokował skrzyżowanie również nie zbawiłyby 2 minuty. A dawania w palnik to chyba nie widziałeś, to było spokojnie ruszenie ze skrzyżowania, wręcz powiedziałbym, że za bardzo spokojnie, ale to dlatego, że widziałem już tych dzbanów, że będą jechać. Być może jak ktoś ma 60 koni pod maską to takie ruszenie jest dla niego dawaniem w palnik xD
Tamował ruch kierowca, który wymusił poprzez przejechanie na czerwonym
@Sam_w_domu: Proszę o podstawę prawną na jakiej zostałbym winny kolizji. Bo takie gdybanie z dupy to wiesz. Kierowca Astry również mógł uniknąć kolizji poprzez nie wjeżdżanie na czerwonym, więc Twoje argumentowanie jest troche z dupy xd
@Sam_w_domu: Argumenty z dupy, policja owszem stwierdziła, że kierowca wjeżdżający na zielonym uniemożliwił zjazd innemu kierowcy, lecz tutaj sytuacja jest inna.. mam zielone światło, więc ruszam, w tym momencie kierowca na czerwonym rusza, nie ma mowy tutaj o ruchu samochodu wcześniej. Tutaj nie ma utrudnienia zjazdu ze skrzyżowania, ponieważ tutaj jest już typowe wymuszenie, bo kierowca nie był w ruchu. Jeśli byłoby tak jak mówisz to każdy wjeżdżałby na czerwonym, bo
@digidongi: zostałbyś winnym kolizji (a astra tylko wjechania na czerwonym) za niedostosowanie prędkości i odstępu przed poprzedzającym pojazdem. Wyraźnie widać, że przyśpieszasz celowo widząc, ze astra chce się jeszcze zmieścić, nawet ciężarówka nie zdążyła zjechać z Twojego pasa. Tak bardzo chciałeś postraszyć astrę, że przydzwoniłbyś jeszcze w ciężarówkę gdyby się nagle zatrzymała.