Wpis z mikrobloga

@EkskoN jak ja to pamiętam :D dwie godziny mnie gość uczył podstaw jazdy na jakimś parkingu pod sklepem, takim na tyłach gdzie nikogo nie było, a na koniec mówi: to wracamy do szkoły. A ja przerażenie: ale po ULICACH??? Jechałam te 1,5km cała drogę na dwójce umierając że strachu że kogoś rozjadę, co to był za stres! xD nie martw się, będzie git! ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@portugalka: i tak nieźle, ja powiedziałam swojemu, że nie umiem jeździć, on, że oszukuje, bo pewnie jeździłam z ojcem już i po 5minutach na parkingu na miasto. A zdawałam w czasach, kiedy nie było obwodnicy mojego miasta (blisko granicy), więc mega dużo tirów i ja, laik xD
@EkskoN nic się nie stresuj. Gość wszystko ci wytłumaczy a jak nie będziesz się czuł pewnie to powiedz to to pojedzie z tobą na plac poćwiczyć zamiast na miasto. Powodzonka i miłej jazdy(ʘʘ)
@EkskoN: W sumie to jak nigdy nie jeździłeś autkiem to ściagnij sobie Midtown Madnes albo Forze weź wolną furę ustaw sobie 100% manual najlepiej pod kierownice jak nie masz to może być i klawiatura i staraj się jeździć przepisowo, wciskaj sprzęgło zmieniaj biegi :D