Wpis z mikrobloga

TLDR: Mój znajomy robi grę, i chciałby zebrać trochę feedbacku ale boi się zapytać. Ściągnijcie więc w wolnej chwili i pograjcie. Gra jest darmowa, i moim zdaniem całkiem wciąga.

A więc tak, mój znajomy od jakiegoś czasu pracuje nad grą o wdzięcznej nazwie Space Architect, a podobieństwo w nazwie i niektórych mechanikach, do Prison Architect jest kompletnie *nie* przypadkowe :p
Tak więc skracając fabułę, jesteście #przegryw którego rzuca kobieta, i nie myśląc długo lecicie w kosmos w myśl zasady że gorzej już nie będzie, a w kosmosie przynajmniej nie ma #p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam budujecie od zera bazę, zostając jej kapitanem, dbając o dostęp do surowców jak i podstawowe potrzeby swojej załogi (tak, da się zapchać kible xD), oraz zyskujecie pieniądze na dalszy rozwój handlując z innymi statkami.
Gra jest we wczesnym, można powiedzieć early access ale jest dostępna za darmo, więc jeśli będziecie mieć chwilę, zagrajcie i w miarę możliwości podzielcie się swoją opinią z autorem. Na pewno będzie wdzięczny.

Link do giery na itch.io

#gry #programowanie
Pobierz MotywujacyAkumulatorNatchnienia - TLDR: Mój znajomy robi grę, i chciałby zebrać troch...
źródło: comment_158315753824ztZydVs29rpyfsAGKP7a.jpg
  • 8
Siemka, I'm the guy :D

@object, trochę na pewno, 173h na Steam mówi swoje :D
Ogółem #zaduzogram (i nie, nie przestanę!), więc cały czas mam z tyłu głowy pomysły z różnych gier, chociażby ze Space Engineers (898h) , Factorio (313h), Oxygen Not Included (179h), czy Prison Architect (64h).

Cały pomysł na grę pojawił się po trafieniu na Starship Theory, gra miała potencjał, ale nigdy nie została ukończona (_
@GrubyCzlowiekPies: You there? :D
Sporo się zmieniło, gra wylądowała na steamie w cenie 2 czteropaków piwa
Przez te półtorej roku zebrałem sporo feedbacku, głównie via discord i steam, tony bugów zostało zaoranych, dorzuciłem też sporo nowego contentu

#polandcanintospace #gamedev
https://store.steampowered.com/app/1403740/Space_Architect/

Ogółem jest już bardzo grywalna i widzę kilku szalonych graczy (50+ czasu w grze? czemu by nie)
Pobierz Tazoru - @GrubyCzlowiekPies: You there? :D 
Sporo się zmieniło, gra wylądowała na st...
źródło: comment_1630534770yjA3PglzcuYoSmoxaLq3IU.jpg