Wpis z mikrobloga

@JimiEx: jechałem w nocy, wyjechałem z jakiejś stacji paliw, gdzie robiłem pauze i zapomniało mi się, że jest 60 km/h (żadnych znaków nie było) i tak sobie jechałem te swoje 85 i dopiero na końcu wielki znak, że koniec ograniczenia prędkości... zastanawiam się czy mają jakiś system, który to wykrył, bo nic nie błysło, ale wiem że mają odcinki kontrolne no i istnieją fotoradary na podczerwień ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@papaj_21_37 Jak w nocy staniesz na SOSie to raczej nie przegoni Cię policja chyba, że na północy. Ja nigdy nie stawałem dłużej niż na 45 minut, ale dużo kiermanów robi 9. A znaki w Italii to tylko sugestia :P Przynajmniej dla Włochów.
  • Odpowiedz
@MatiPatriota: no ale ograniczenia prędkości to chyba respektują przy tych mandatach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tutor umie wykryć gabaryt (a zatem też ograniczenie np 70 na krajowkach) czy mierzy tylko to co wg znaków?
  • Odpowiedz
@papaj_21_37 tego to Ci nie powiem, na landówkach jeżdżę przepisowo. Na Włochy jeżdżę około 5lat z przerwami i jeszcze mandatu nie dostałem. Jakieś 2 lata temu wzięli się za te radary i je ponaprawiali, bo wcześniej to rdza je zjadała to w firmie lawinowo posypały się mandaty
  • Odpowiedz