Wpis z mikrobloga

Mirki błagam pomocy!
Dostałam skierowanie na badania wstępne do pracy na stanowisku kasjer. Po wizycie u neurologa okazało się, że moja lewa źrenica jest większa niż prawa. Czy lekarz który będzie mi wystawiał to czy mogę pracować czy nie może przez to nie dopuścić mnie do pracy?
#pracbaza #praca #pytanie #medycyna
  • 16
@Dariankaa: Źle coś przeczytałaś. Masz albo prace do 1 metra albo do 3 metrów albo powyżej 3 metrów. Nikt nie określa na skierowaniu że ktoś będzie pracował na 48,5 metra na przykład, dlatego są takie progi( ͡° ͜ʖ ͡°).
Z tego co mówisz wynika że będzie praca powyżej 1 metra ale poniżej 3. Jak masz powyżej 3 to wchodzi Ci neurolog, laryngolog (nie mylić z badaniem słuchu)
@Dariankaa: A no to może i okulista zamiast psycho, faktycznie. Do mojej pracy to trzeba było psycho, neuro, okulista, ekg, laboratorium, badanie słuchu, laryngolog i jeszcze ze dwóch chyba. Ale ja mam pracę zmianową w tym nocną, powyżej 3m i do tego obsługa podestów wolnobieżnych czyli zwyżki, wózki nożycowe itp. Jak będziesz pracować po zmroku to powinni jeszcze ekg robić.
@Voltaire uwierz mi, że niektóre kadrowe jak wystawia skierowanie na badanie, to różne kwiatki się tam znajdują. Ostatnio słyszałam, jak jedna twierdziła, że nie trzeba robić badań okresowych tylko same sanitarne wystarczą, albo zamiast wpisywać w czynniki narażenia, to wszystko walą w opis stanowiska, a o dns to mało kto słyszał.