Wpis z mikrobloga

Witam. Dodałem do wykreślanki jeszcze Aqaufresh bo mi przypomnieliście, że jeszcze są takie pasty do zębow. Dzisiaj odpada firma Parodontax, która miała 41.24% głosów i zajmuje 5. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą firmę past do zębów. Do dzieła!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dodałem do wykreślanki jeszcze Aqaufresh bo mi przypomnieliście...

źródło: comment_1583697573hG568wBqk3yh20zMsVBriE.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZĄ PASTĘ:

  • Colgate 14.2% (106)
  • Elmex 21.1% (158)
  • Blend-a-med 10.0% (75)
  • Aquafresh 54.7% (410)

Oddanych głosów: 749

  • 20
@oba-manigger: colgate, sensodyne, elmex, blendamed I aquafresh bazuja na fluorkach, dzialaja przeciwprochniczo I odswiezajaco, lacalut I paradontax maja wiele rodzajow, sa delikatniejsze w smaku I maja do wyboru pasty ziolowe, z chlorhexydyna, przeznaczone do zwalczania chorob przyzebia, a nie "wybielajace" (zadna pasta nie wybiela) I odpadly pierwsze, nawet mi was nie zal...
@jediwolf: prawie zadna różnica fluorek sodu, glinu czy aminofluorek z elmexu. Pasty mają praktycznie identyczne sklady. Jak się nie ma specyficznych schorzeń typu parodontoza to najlepiej wybrać klasyczny colgate herbal. Ma to co wszystkie inne plus chociaż dodatkowo olejki eteryczne i kosztuje pięć złotych.