Wpis z mikrobloga

Mirki, możecie polecić jakiegoś usługodawcę hostingowego?
Hekko.pl cały czas podnosi ceny, zmienia i wprowadza ograniczenia pakietów. Obecnie właśnie wycofują Skarbonkę (miałem niecałe 30 poleconych więc akurat to mnie tam trzymało).
Dosłownie kilka stron wizytówek z kilkoma mailami. Domeny sobie przeniosę na OVH, ale rozglądam się za dobrym hostingiem.
#domeny #hosting #hekko #hekkopl #ovh #serwery
  • 15
@Dibhala: program partnerski nie jest niezbędny ale zawsze to coś. W hekko zaczęło mnie wkurzać wprowadzanie limitów typu 2 bazy danych, 3 domeny, 5 maili itp. Dopiero w wyższych pakietach tego nie było, a wcześniej limitów nie było od najmniejszego pakietu
@noiragneau: Też nie wiedziałem gdzie się przenieść, tymczasowo przeszedłem na hostinguj, ale nie wiem jak pewny jest to hosting, już miałem do czynienia z firmą niby dużą a z dnia na dzień się zamknęli, na szczęście miałem swoją bazę danych i plików robioną regularnie.
Dzięki za info!
sohost.com - 25GB za 295zł bez limitów, ciut chyba za drogo, nie wygląda na odpowiednio dużego gracza (mogę się mylić)
hostinguj.pl - 35GB za 258zł bez limitów, 110zł za 15GBz limitami (chociaż 15 baz by mi wystarczyło, nie widzę czy jest limit na domeny). Stronę mają koszmarną, nie budzi to zaufania
zenbox.pl - szkoda gadać, jak widzę limit odwiedzin to już mi się nie chce dalej czytać, zresztą stosunkowo
@noiragneau: jestem bardzo zadowolony z supportu. Na zapytanie techniczne dotyczące serwera odpowiedzieli mi w piątek o 22. Nawet otrzymałem dostęp do SSH, którego nie ma w pakiecie X1, a był potrzebny do przeniesienia poczty za pomocą Imapsync. Nawiązując do hekko.pl, to klient na początku płacił 50 zł, a teraz 170 zł. Zauważyłem również to, że nie ma kompresji po stronie serwera i poczta zajmuję o wiele więcej na starym serwerze niż