Wpis z mikrobloga

@gosolution: ja tylko przedstawiam sytuacje z drugiej perspektywy
PISZESZ NA TAGU, ale gdzie indziej nie raczysz mu odpisac xD no beka troche jak dla mnie xD gdyby to ode mnie zalezalo to tej sprawie w kwestii wo przyjrzalbym sie z kazdej strony ;)
  • Odpowiedz
@iti1986: piszę 3 krotnie na tagu, ani razu mi nie odpisał. Może 25.02 mi uciekła wiadomość? 24.02 grałem z @Rumbago i akurat byłem na konsoli i od razu mu odpisałem.. Nie miałem problemu umówić się z @pokacz oraz @asbecbda25 Mam mu list wysłać, prosić się o gre? Teraz dopiero odpisał i wyzywa mnie od idioty? Pozostałe 2 osoby z grupy nie odpisali mi nigdy, jak tak to ma wyglądać to @
  • Odpowiedz
@gosolution: napisalem dwukrotnie do co po niektorych NA KONSOLI i jak nie za pierwszym razem to za drugim juz mi odpisali, korona mi z glowy nie spadla, ale nawet gdybym mogl napisac na tagu to gdyby mi nie odpisali tutaj (atakowalbym na PW, nie oglaszal na tagu - taki charakter) to napisalbym wtedy dopiero na konsoli, wiec moim zdaniem nie zrobiles wszystkiego co mogles zeby zagrac, takie jest moje skromne zdanie,
  • Odpowiedz
@JDMnormalniev2: ja Was zachecam do zagrania, chetnie taki meczyk bym poobserwowal :D walka na noze itp :D co do sytuacji z @Rumbago to polecam resety routera i fify, po kolei, bo mialem tez problemy techniczne z kims ostatnio (chyba z @Mateunio200) i dopiero zaskoczylo za ktoryms razem
  • Odpowiedz
@iti1986: Czy miałeś problem umówić się ze mną na grę? No właśnie:) Czy @pokacz @asbecbda25 albo @Rumbago mieli problem?

Wczoraj ostatniego dnia napisałem nawet na PW bo widziałem, że świeci się zielona kropka. NIe odpisał, screen w załączniku. Dodatkowo historia na tagu nie kłamie.

Tak, wszystkiego nie zrobiłem(bo mi się nawet nie chce), żeby zagrać ale czy druga strona zrobiła więcej? Na pewno nie. W takim wypadku wnoszę o walkowery. Niech
gosolution - @iti1986: Czy miałeś problem umówić się ze mną na grę? No właśnie:) Czy ...

źródło: comment_15837852302RCyIIRInaWiOoiQR940x7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ziomeczky z mojej grupy opanujcie emocje, to tylko turniej towarzyski, przyznaje ze czasem z niektórymi ciężko się zgadać bo różnie bywa z czasem, mi się akurat udało rozegrac że wszystkimi bezproblemowo (jedynie z @Rumbago jeden został no ale to jest kwestia chwili). Jest ustalone ze jest jeszcze te kilka dni a to ma być zabawa, po prostu się umawiajcie na spokojnie teraz i zagrajcie kiedy Wam będzie pasowało, a jak ktoś nie
  • Odpowiedz
@gosolution: no jak popatrzylem na wiadomosci na ps messages to lekkie problemy byly, bo na niektore wiadomosci tez mi nie odpisywales, ale spokojnie - mnie zadne walkowery nie interesuja, jak mam przegrac, wygrac czy zremisowac to niech tak bedzie

tak jak mowilem - nie wiem jaka byla sytuacja miedzy Wami tutaj na wykopie czy przez konsole, nie bede jej ocenial, a ten screen - w obliczu tego co napisal @JDMnormalnie (
  • Odpowiedz
@asbecbda25 w zależności jak skończę pracę..
Jak dziś nie dam rady to oddaje walkowera i w innych meczach też. Niestety nie będę miał czasu przez kolejny tydzień na granie .
  • Odpowiedz