Wpis z mikrobloga

@Ravalent: dobra decyzja, ale ja bym dal termin na piatek
dlaczego? bo jest LW i ludzie beda argumentowac granie LW kosztem turnieju (sam bym tak robil)
a 5 dni, nawet 4, a nawet 3 (wylaczajac dzisiaj i piatek) to wg mnie wystarczajaca ilosc czasu zeby dograc to wszystko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kemawir123: Terminy to jedno, ale też nie każdy ma czas codziennie, a jak ma w weekend to ten drugi nie może. Każdy ma swoje życie prywatne. A sprawa tych żałosnych serwerów to zupełnie inna bajka...
@chim3ra: każdy ma życie prywatne ale #!$%@?ć do elity 1 w squad battles i co tydzień LW to każdy może z tych biedaczków co nie mają czasu xDDD bądźmy poważni, to tylko kilka spotkań a było 2 czy tam 3 tygodnie. A serwery były padnięte konkret ze 3 czy tam 4 dni
@iti1986: To po co się ktoś kto nie chce grać zapisuje to turnieju mając wyznaczone jasno terminy? W piździe mam wygranie turnieju zresztą jest sporo lepszych ziomków (pozdro @Krystiaaano98 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale po prostu człowiek chciałby pograć na luzie z wykopkami a nie ktoś siedzi i klepie w SB a pisze że nie ma czasu grać xD Dlatego lepsza by była liga
@Raul777: nikt Ci nie broni pograc na luzie z wykopkami i to tymi topowymi i to w wiekszej ilosci niz dwumecz, droga wolna, przeciez mozesz to zrobic, wiec zadan pytanie: w czym tkwi problem?
SB nie gram, ale robie sobie zadania w DR i gram, a raczej gralem LW i ciezko mi bylo znalezc czas na wszystkie mecze
@Raul777: Nie no rozumiem Wasze zdanie i też uważam, że jeśli olewa przez ten cały okres każdą próbę umówienia się z każdym rywalem to nie wiem po co się zapisywał.
Inna sprawa jak odpisuje, ale nie może, bo ma jakiś powód i proponuje inny termin.
@Raul777: eee ale mnie to szanuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iti1986: no to na następny raz proponuje turniej na ps4 ja vs ernest vs raul vs krystiano (podobno umie klikac) bo przeciez nikt inny szansy wygrac nie ma xD z takim podejsciem to bez sensu w ogole brac udzial. ja chce pograc 4fun z wykopkami i przy okazji w pozniejszych etapach powalczyc o nagrode, ale sie
w czym tkwi problem


@iti1986: W tym że fajniej się gra ''o coś'' nawet jeśli nie ma żadnej nagrody, po prostu dla rywalizacji i pokopania z większą ilością wykopków, sądziłem że taka jest idea tego turnieju a nie odwlekanie #!$%@? wie po co ( ͡º ͜ʖ͡º) Część ignoruje pytania na tagu dotyczące sparingów bo myśli sobie że ''eee tam, jeszcze kiedyś będzie okazja'' a #turniej motywuje