Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna pisze z gościem, który ciągle jej pisze rzeczy typu śpij dobrze kochanie, słodkich snów, #!$%@? na mnie, a jak się o tym dowiedziałem i zrobiłem aferę to:
a) przecież ona nic nie zrobiła
b) nie uszanowałem jej prywatności (wykop mnie uczulił na sytuacje, gdzie różowa nosi wszędzie ze sobą telefon)
c) to jego wina, a pomimo że pisała z nim już tak ponad miesiąc, to nie zdążyła nawet jakoś napomknąć o takiej znajomości

Jestem #!$%@?ęty? XD
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 36
  • Odpowiedz
  • 31
No Mirek, przestajesz jej wystarczać i do boltza na boku prosta droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrób konkretną rozmowę, że nie będziesz tego akceptował. Jak dalejsz bedzie szła w uparte to wiesz co robić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Widać brakuje jej przestrzeni i szuka nowej gałęzi. Naruszyłeś jej prywatność czyli nie jesteś z nią ona sobie a ty sobie ma swoje sekrety jak tak pisze z jednym to pewnie gada tak z 10 innymi generalnie szuka zmiany, nie jest szczęśliwa i tak dalej. Karty na stół tak albo tak jak nie chce to won i od razu 100% ignorować bo szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rzucasz taki tekst na wykop, chociaż wszyscy dobrze wiemy jakie będą odpowiedzi xd
"Loshki to coorwy"
Cos tam o gałęzi
"Polki takie są, co innego Ukrainki/Arabki/hiszpanki itp."
"Bolec na boku"
Mem z przestrzenią
Blackpilowe smuty otyłych zapuszczonych typow

Itd itd
  • Odpowiedz
O ile rozmowy z kolegą, nawet codziennie to nie jest jak dla mnie jakis problem, bo nie każda relacja na linii dwoch osób przeciwnej płci musi koniecznie być nacechowana erotycznie i można się lubić po prostu na linii człowiek -człowiek (tak, wiem, na wykopie panuje przekonanie przeciwne :p), to jednak tutaj już się sprawa komplikuje.

Owszem, ona może do niego nic nie czuć, ale powinna dać mu do zrozumienia, że zwroty typu
  • Odpowiedz
@agaja: a. Jescze dochodzi nielojalność w postaci braku reakcji na negatywne wypowiedzi na Twój temat, bo nie doczytałam.
Więc ogólnie - zdecydowanie czerwona flaga.
  • Odpowiedz
OP: @MaciasP zawsze można przefiltrować takie gadanie, przecież sam widzisz że jeszcze nikt się taki nie udzielił

Pozostałym bardzo dziękuję, to już kolejna taka sytuacja, więc raczej muszę to wszystko na poważnie przemyśleć

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Też miałem podobną sytuację w związku. Telefon cały czas miała przy dupie a jak tylko mogłem zobaczyć ekran to od razu blokowała. Sprawdziłem jak się kapała no i zdrady tam nie było ale jak on się jej pytał co je, ona mówiła że banana to leciały teksty typu "hehe może byś spróbowała mojego banana", ona to kwitowała tylko jakaś emitkonka typu ":D". Też oczywiście to była moja wina bo jej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania moment xD
Twoja kocha pozwala sobie na pisanie z innymi typami i plucie na ciebie, mówi że spoko, nie ma problemu a ty się zastanawiasz czy rzeczywiście nie ma problemu?

Jeżeli się zastanawiasz to taaak xD rogacze też są potrzebni
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ta małpa już szuka gałęzi, która bedzie jej spermić jak znikniesz z jej życia, co po 4 latach, znudzona szuka dróg ewakuacyjnych i planu B. cipsko ją swędzi i nic na to nie poradzisz. olej tę karynę, Miras
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania może być uzależniona od takich znajomości. w sensie niby nic złego nie robi, nie zdradza Cię ale od wielu lat np pisała z facetami przez komunikatory i nagle ciężko przestać z dnia na dzień. Nie wykluczam zatem uzależnienia jakiegoś. Pogadaj z nią na sppkojnie
  • Odpowiedz