Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna pisze z gościem, który ciągle jej pisze rzeczy typu śpij dobrze kochanie, słodkich snów, #!$%@? na mnie, a jak się o tym dowiedziałem i zrobiłem aferę to:
a) przecież ona nic nie zrobiła
b) nie uszanowałem jej prywatności (wykop mnie uczulił na sytuacje, gdzie różowa nosi wszędzie ze sobą telefon)
c) to jego wina, a pomimo że pisała z nim już tak ponad miesiąc, to nie zdążyła nawet jakoś napomknąć o takiej znajomości

Jestem #!$%@?ęty? XD
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 36
O ile rozmowy z kolegą, nawet codziennie to nie jest jak dla mnie jakis problem, bo nie każda relacja na linii dwoch osób przeciwnej płci musi koniecznie być nacechowana erotycznie i można się lubić po prostu na linii człowiek -człowiek (tak, wiem, na wykopie panuje przekonanie przeciwne :p), to jednak tutaj już się sprawa komplikuje.

Owszem, ona może do niego nic nie czuć, ale powinna dać mu do zrozumienia, że zwroty typu
@AnonimoweMirkoWyznania: Też miałem podobną sytuację w związku. Telefon cały czas miała przy dupie a jak tylko mogłem zobaczyć ekran to od razu blokowała. Sprawdziłem jak się kapała no i zdrady tam nie było ale jak on się jej pytał co je, ona mówiła że banana to leciały teksty typu "hehe może byś spróbowała mojego banana", ona to kwitowała tylko jakaś emitkonka typu ":D". Też oczywiście to była moja wina bo jej
@AnonimoweMirkoWyznania może być uzależniona od takich znajomości. w sensie niby nic złego nie robi, nie zdradza Cię ale od wielu lat np pisała z facetami przez komunikatory i nagle ciężko przestać z dnia na dzień. Nie wykluczam zatem uzależnienia jakiegoś. Pogadaj z nią na sppkojnie