Wpis z mikrobloga

ps wrzuciles co prawda 701, nie 702 ale podobne paremtry maja


@ketrish: ej, ale Ty pisałeś o 701 wcześniej

kalkulatora co wczesniej podales patrzalem dla k271 (ciezej go napedzic tudziez jezeli wybiore --->>> k701 <<<-- to nie bedzie sytuacji, ze od nowa musze szukac).
jakbyś mieszkał tutaj to bym Ci mógł podrzucić e10k 2 i byś zobaczył czy to CI odpowiada jak gra, dość drogo będzie jak chcesz osobno kupować dac
  • Odpowiedz
@10129: wymienilem 702, napisalem 701 xD, moj blad
tez wczoraj zobaczylem rzutem na tasme z czym ludzie lacza ow sluchawki + dac + amp i te dwa ostatnie podbijaja cenowo juz pod 200$
troche dolozyc to nie problem, ale jak widze, ze ludzie polceaja azune do np.: 702 to tak troche slabo wychodzic +100%+ do zakladanego budzetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@10129:
Tak reasumujac pozostaja:
1. (DAC + AMP osobno) :: akg k271 mkii / akg k702 + Topping D10/D30 + JDS Labs Atom
2. (DAC + AMP lacznie) :: akg k271 mkii / akg k702 + Topping DX3 Pro / E10K
Toppingi / JDC wzgledem napiecia / natezenia / mocy powinny sie zgadzac (zawsze mozesz zobaczyc). Chcialbym doprowadzic do sytuacji kiedy juz wiem, ze np.: dwa powyzsze zestawienia ze soba wspolgraja.
  • Odpowiedz
@ketrish: no mocy CI nie zabraknie na pewno, tu wszystko ma dość silne wzmacniacze. E10k jest tu najsłabszym ampem a ja nie mogę go używać na niskim wzmocnieniu i głośność powyżej 3.5/8 bo mnie zwyczajnie uszy bolą.
na tym aczkolwiek to jest dużo mniej wymagające (one mają ok 112 dbV

jak chcesz mieć coś "na zawsze" to topping + jds labs Ci do końca życia wystarczy, nie ważne co tam podepniesz
  • Odpowiedz
@10129: W punktach bedzie latwiej.
1. Atoma niestety w kraju nie udalo mi sie znalesc. W EU - cos tam bylo, ale koszta transportu lub ew. sprowadzanie z USA to bezsens ze wzgledu na cene (a szkoda). Combo tak jak mowiles Topping + Atom - watpie bym wymyslil jakies zastosowanie domowe ze wzgledu na zlacza, ktore wymagalyby wiecej niz obydwa oferuja.
2. Sluchawki - k702.

W zwiazku z powyzszym wychodza kombinacje:
  • Odpowiedz
  • 1
@ketrish opcji bez wzmacniacza bym raczej nie brał pod uwagę. Kwestia czy cena Cie nie przeraza z tym dx3, naped drozszy od sluchawek?
Chyba lepiej w lepsze sluchawki wtedy zainwestowac. E10k w morelach jest po 230zl, najwyzej kupisz tego dx3 za rok - dwa jak Cie audio-#!$%@? weźmie na dobre? To sprzedasz albo oddasz dla kogos
  • Odpowiedz
@10129: Pewno tak zrobie (E10K). Roznice na sluchawkach / glosnikach zawsze zauwazalem tylko czy na DACu tez ? Czas pokaze...
Podkladki pod DACa z marketu budowlanego (takie jak pod meble) stykna ?
Swoja droga - w czym tkwi sekret takiego rozdrobnienia sprzetu audio ? To nie sa ceny powiedzmy zaporowe, a jednak sprzet taki jak atom kosztuje niby 100$, ale transport + clo z USA i nagle masz minimum +50% do
  • Odpowiedz