Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem że Polska nie ewakuuje wczasowiczów/pracowników z Europy w tym z Hiszpanii. Jesteśmy na wczasach w Walencji. We wtorek wracamy więc z dziewczyną przez Madryt do Berlina, a stamtąd autokarem do Polski. Jeśli teraz nie mam wirusa to z dużym prawdopodobieństwem go nabęde podczas tej wycieczki po ogniskach Europy. Dziękuję polskiemu rządowi że zostawił nas na pastwę losu! #hiszpania #koronawirus
  • 129
@matszelm: Nikogo nie pozarażasz bo Cie wjebią na kwarantanne, zaliczasz sie do tej grupy polaków którzy mimo zagrożenia i tak wylecieli na wakacje, a teraz liczysz, że dostaniesz powrotny samolot? Może prywatny śmigłowiec? W oczach wiekszosci polaków w tym momencie jesteście zagrożeniem.
Wiec albo tam zostan, albo se doplac do powrotu i siedz na dupie 14 dni z dala od ludzi. Mam nadzieje ze wakacje byly udane.
@matszelm: Co za dzbany tutaj, jeśli miałeś wykupiony powrót, ale został odwołany na Nowogrodzkiej to Nowogrodzka powinna umożliwić Ci inny sposób powrotu. Ale oczywiście mieszkasz w państwie z dykty więc zapomnij.

Jedyne co zgadzam się, to to, że Nowogrodzka może kazać odbyć kwarantannę, ale wykopków jak zwykle dupa piecze bo państwo kogoś wyruchało jak to ma w zwyczaju, ale, że to nie ich to schadenfreude
@ania-nowak1231: Od jak dawna bylo wiadomo ze te rejony sa zagrozone? Od jak dawna rzad mowil, zeby lepiej nie jezdzic tam? Dobrze wiedzieliscie na co sie piszecie wszyscy, wiec teraz zamknijcie ryje i sie z tym pogodzcie, wydaje mi sie ze dla wielu polakow to co zrobil rzad ma jak najbardziej sens - ale oczywiscie nie dla kretynow ktorym zachcialo sie wakacji, bo tanio, bo szkoda kasy zeby odwolywac. Radzcie sobie
@ania-nowak1231: @matszelm
Widzę znalazłeś sobie osobę na podobnym poziomie intelektualnym do rozmowy tutaj xd #!$%@? to są takie płaczki, które oczekują że rząd będzie was leciał ratować za pieniądze podatników bo wierzycie że się #!$%@? uda wyjechać i nie będzie konsekwencji. Żałośni jesteście, Ciebie matszelm usadza na kwarantannę i będziesz sobie siedział, ale durny jesteś jak uważasz, że to jest złe. Więc sklej i sobie wracaj jakoś, ale najlepiej jakbyś nie
Od jak dawna bylo wiadomo ze te rejony sa zagrozone?


@bedist: No od jak dawna? Zakładając, że gość wyjechał tydzień temu mieli w ES 100-200 przypadków, jeśli dwa tygodnie to <30-40. Myślisz że MSZ miał jakiekolwiek informacje dla podróżnych? Pff

Widzę znalazłeś sobie osobę na podobnym poziomie intelektualnym do rozmowy tutaj


@mikau @matszelm : Jak ja się cieszę, że nie mieszkam już parę lat w kraju takich dzbanów. Okazuje się, że