Wpis z mikrobloga

Wróciłem wczoraj z UK. Mam wszystkie objawy. Dzownilem do sanepidu zapisali jedynie moje dane nie mam żadnego dozoru czy kwarantanny. Dzwoniłem do stacji epidemiologicznej zapisali jedynie moje dane i powiedzieli gdzie mam pojechać zeby sie przebadac. Na zakaźnym w Dąbrowie Tarnowskiej (tam gdzie kazali mi się zglosic) okazuje się że lekarz nie przyszedl na dyżur caly oddział jest zamrożony nie mogą nawet wykonać badania. To co mówią w mediach to bzdura. Uważam że zarażonych jest 10x tyle a opieszałość wszystkich instytucji mnie zaszokowała. Dobrze że jestem mlody moze jakoś to przechoruje. Trzymajcie kciuki.

#koronawirus #choregowno #sluzbazdrowia i trochę #bekazpisu
  • 18
@noorey dziękuję. A to podejście ich to brak słów. Wczoraj samolot 50% pasażerów to członkowie kawalersko panieńskiego jakiejś pary 50+. Cały samolot chlanie balowanie rzyganie sranie szczanie... Brytole to podludzie. A dzisiaj pewnie w szoku ze granice zamykają zaraz. I że restauracje kluby etc pozamykane. No #!$%@? nie ma to jak podczas pandemii #!$%@? kawalerski w Polsce. Brawo. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Strom92: W czwartek w pracy zostałem ugryziony przez psa. Od lekarza dostałem PILNE skierowanie do poradni chorób zakaźnych. Okazuje się, że poradnie u mnie w mieście, jak i w miastach ościennych zostały zlikwidowane(jest jedna prywatna, która by mnie za miesiąc dopiero przyjęła). Skierowali do mnie do szpitala zakaźnego 3 miasta dalej, jednak po telefonie do nich dostałem informację, że mają podejrzenie koronawirusa i zamykają cały obiekt. W poniedziałek muszę wsiadać w