Wpis z mikrobloga

Ostatnio dość sporo czasu spędziłem w Zonie próbując zoptymalizować sobie wrażenia z gry na modzie Anomaly, na tyle długo, że podzieliłbym się z kimś efektem.
Nie obyło się bez wielokrotnego przeinstalowania gry, nawet po dość znacznym progresie w rozgrywce,
trochę nudziło mnie już ciągłe rozpoczynanie gry od nowa i brakowało mi balansu trudności rozgrywki.
W końcu odkryłem przepis na bardzo ciekawy i wymagający, ale nie przytłaczająco trudny (no może czasem xD) gameplay dla spragnionych Zony.
Mogę go przedstawić, z garścią porad na start i listą addonów, na których gra jest bardzo ładna i działa mi stabilnie na DX11 bez dużych spadków FPS na starszym kompie i jest trochę nowych ciekawych ficzerów. Jest to raczej imersyjna rozgrywka dla szukających mocniejszych wrażeń w grze, nastawiona na doświadczanie Zony, więc raczej nie polecam "niedzielnym" graczom chyba, że są uparci ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym razie rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca.
Stąd pytam czy są w ogóle zainteresowani czymś takim, bo nie chce mi się rozpisywać na darmo.
#stalker #gry #anomaly
grey09 - Ostatnio dość sporo czasu spędziłem w Zonie próbując zoptymalizować sobie wr...

źródło: comment_1584444240hN0lLbVhV7t7FBEqf8kAw0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz