Wpis z mikrobloga

Słynny 57-letni jasnowidz Krzysztof Jackowski z pomorskiego Człuchowa przepowiadał na swoim kanale YouTube, że 17 marca pandemia zacznie tracić na sile i ustępować. Okazuje się jednak, że koronawirus ma się dobrze i zamiast tracić na sile rozprzestrzenia się coraz szybciej.

No ale jak to ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #koronawirus #jackowski #bekazpodludzi
Praemislia - > Słynny 57-letni jasnowidz Krzysztof Jackowski z pomorskiego Człuchowa ...

źródło: comment_1584826341lxYYAVJT9vL5VpVIcwvSLY.jpg

Pobierz
  • 26
@Praemislia: cytat z bloga fizykwyjasnia.pl 16-17 marca:

Dzisiejsza aktualizacja, podobnie jak wczorajsza, spowodowała spowolnienie w prognozach zarówno w modelu wykładniczym jak i logistycznym. Jeśli ten trend będzie się utrzymywał przez kolejne dni, będzie można mówić o wpływie podjętych działań na rozwój sytuacji i prognozy. Na razie, wciąż jednak jestem ostrożny z optymizmem.
@Praemislia: A ja przewiduję, że w nocy będzie ciemno. Za jakiś tydzień, być może to będzie weekend stanie się coś co sprawi, że będziemy się cieszyć tym, że dzień będzie dłuższy. Być może to będzie jakaś zmiana czasu, ale nie jestem pewien. Widzę tez, ze mimo to w nocy będzie nadal ciemno. Odległy czas, może jakiś czerwiec, może 23 widzę, że ciemność jest bardzo krótka. Może to najdłuższy dzień w roku,
@Praemislia: ten to się nigdy nie zmieni.. już ponad 10 lat temu wszystkie jego przepowiednie się nie sprawdzały.. Nic.. Ja się dziwie że tego człowieka ktoś jeszcze traktuje na poważnie.