Wpis z mikrobloga

Mirki,

szukam roweru do 2000 PLN. Przeznaczenie to miasto i wypady za miasto, czyli głównie asfalt z okazjonalnym szutrem czy leśną mało wymagającą ścieżką. Pierwotnie zajarałem się gravelami, ale to droga zabawa plus nie jestem aż takim prosem, dlatego wybór wstępnie padł na crossa.

Znalazłem 3 rowery i nie wiem za cholerę, który wybrać:
- Merida Crossway 20D 2020
- Merida Crossway 40D 2020
- Kross Seto 2020

Na pierwsze dwa mam zniżki, tak że się zmieszczę poniżej 2000 i finalna różnica między jednym a drugim będzie równa 200 zł, a jedyną różnicą jest osprzęt na którym się nie znam. Mam jednak jeszcze wątpliwości czy aby na pewno są dobrym wyborem i czy nie lepszym będzie ten Kross (albo coś podobnego). Na sztywnym widelcu jeżdżę całe życie i jest on lżejszy. Z drugiej strony nie chcę musieć uważać na absolutnie każdą dziurę czy krawężnik (ale celować w nie też nie będę).

Ma ktoś z Was może jakieś wskazówki?

#pytanie #rower #rowery #kiciochpyta
  • 31
  • Odpowiedz
@bartman28: jeśli chodzi Ci o przejście z Ceneo do sklepu Perfect Sport to przy 2019 i 2020 przekierowuje do oferty 2019, co też jest napisane na samym produkcie w nazwie. Kojarzysz jakiegoś dealera w Warszawie, u którego mogę teraz wyrwać taki rabat?
  • Odpowiedz
@bajcik: W sumie słuszna uwaga - dzięki! Linki na wierzchu to dla mnie raczej nie jest dealbreaker ;) Jak Twoje wrażenia w ogóle z używania Seto?
  • Odpowiedz
@bartman28: @bajcik: Panowie serdecznie dziękuję za pomoc! Dzisiaj nabyłem Seto w sklepie i jestem już po króciutkiej (bo późno i ciemno) przejażdżce. Póki co urywa dupę, biorąc pod uwagę na czym jeździłem wcześniej (ʘʘ)

W ogóle wyszła ciekawa sytuacja - sklep sprzedał mi wersję 2020 w cenie 2019, więc do 2021 roku mogę się lansować na dzielni ( )


Pozostaje tylko
  • Odpowiedz