Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tpap: potwierdzam, laboratoria pozamykane. Ojciec jeszcze w tamtym tygodniu się załapał, żona już dziś nie dała rady, a wizyta u lekarza pod koniec tygodnia, która prawdopodobnie będzie odwołana. Prywatne przychodnie w sporej części pozamykane
@Geraltzkiwi: @ButtHurtAlert: lol, jak dla was szczytem możliwości medycyny jest gastroskopia czy usg to chyba nie mamy o czym mówić.

Sam miałem do ogarnięcia temat onkologiczny i zarówno LuxMed, Medicover jak i Scanmed rozłożyli ręce i zalecali wizytę w publicznej służbie zdrowia, bo nawet badania, które powinienem zrobić nie były oferowane w żadnym z prywatnych ośrodków.
cicho bądź lewaku, gdyby był wolny rynek to szpitale byłyby prywatne i otwarte, a dzięki konkurencji cenowej każdy by mógł zrobić sobie test za 5 zł!!!!


@restecp: w państwowej służbie zdrowia zawiesili leczenie nowotworów nie zagrażających życiu. Choj że przeżuty mogą wystąpić w każdej chwili. Pluje na to wasze państwowe leczenie.
@WypadlemZKajaka to zle ci powiedziano. W zależności od zakresu pakietu masz prawo skorzystać z dowolnej uslugi w dowolnym miejscu i luxmed opłaca fakturę o ile np. nie świadczą takiej uslugi badz nie ma terminu zgodnego ze standardami dostepnosci w umowie.
@windows95: no jak masz jakis najtanszy gowno pakiet to czekasz miesiac.
Mam luxmed VIP i mam dedykowanego konsultanta od umawiania wizyt- po aktywacji pakietu dostajesz nr na komorke do konsultanta i on Ci wszystko ogarnia jak tylko przedzwonisz czy wyslesz smsa. w oddzialach oddzielne recepcje i oddzielne numerki przy pomocy doraznej. w dodatku limity graniczne na badania- np na rezonans nie mozesz czekac dluzej niz 5 dni.