Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PfefferWerfer: teraz nikogo nie obchodzi czy Duda głosował na Korwina w młodości, ale znając nasze kumoterstwo to lokalnych "magnatow" może obchodzić czy pani Stasia albo pan Zdzisiu głosowali w obecnych wyborach na Andrzeja i jak system potwierdzi to jakieś 1000+ się może dla nich znaleźć ;) Możliwość podejrzenia jak ktoś głosował, niezależnie przez kogo, jest łatwa drogą do korupcji
nie bo wtedy stare baby nie zagłosują na pistacje


@n0cniarz: ale młodzi na nich zagłosują. Polecam sprawdzić jak głosowali wyborce względem wieku. Nie chodzicie na wybory, a później płacz xD
@DarkAlchemy: Dziś i tak można sporą ilość osób zidentyfikować. Wymagać to będzie sporo zachodu, bez szans na zachowanie anonimowości, ale tak samo jak i identyfikacja przez ISP będzie anonimowo ciężka. Taki T-Mobile czy Orange to nie są polskie filmy i jak miałoby im na tym zależeć?
@themolotov no ale oni mogą iść tradycyjnie jak mają parcie. Poza tym nie róbmy z dziadków inwalidów umysłowych. Założyłem konto mojemu teściowi (70lvl) kompletnie drewnianemu jeśli chodzi o smartfony czy komputery. Nauczyłem go w parę godzin robić przelewy z telefonu (w końcu przestał chodzić na pocztę) z korzystania z profilu zaufanego do złożenia Pita etc. Mega zadowolony, siedzi i klika jak młody ;)
Iść do McDonalda


@trueTesto: właśnie zniwelowałeś pomysł na "kwarantanne"
a i nadal to jest do ustalenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszem nie tak prosto ale da się to zrobić

a i skąd wiesz że władza nie da mi specjalnego klucza? bo tak powiedzieli? XD