Wpis z mikrobloga

@mor3nko pieniądze na zakup są tylko że nie ma #!$%@? gdzie kupić bo wszystko się skończyło to jest ten problem. Gdyby maseczek było dużo to nie byłoby problemu z dostępnością ale zwyczajnie ich brakuje.
Natomiast mechanizm jest taki że rząd nie może wprowadzać dodatkowej paniki. Tak jak polityk nie może mówić złych rzeczy na temat własnej partii i swoich błędów.
@mor3nko może to kwestia problemów potem. Jak kogoś wybierzesz w nagłym trybie za pieniądze to zawsze znajdzie się powód żeby prasa napisała że to przekręt a tak jak się szef zgłosi po towar za darmo to 1. Stanowisko będzie utrzymana bo nie będzie zarzutów 2. Kasa zostanie na zaś
@mor3nko: Nie wiem jak z innym sprzętem, ale jeśli chodzi o maseczki jednorazowe i płyn dezynfekujący to nie ma problemów z dostępnością. Firma w której pracuje ogłosiła, że kupi maseczki. Dostaliśmy kilka różnych ofert. Średni czas oczekiwania na 10 000 szt. maseczek chirurgicznych wynosi tydzień. Płyn dezynfekujący do rąk kilkaset litrów dostępny od ręki.
@mor3nko: Można się śmiać, ale bliska osoba dała mi właśnie paczkę rękawiczek, które dostała od swojej koleżanki PRACUJĄCEJ W SZPITALU!!!!!!!!! Bo tamta nabrała dla znajomych, a i ponoć nie tylko ona i nie tylko rękawiczki! #!$%@? mać!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mor3nko: to wina peuo że brakuje i lewaguw, wszystko przez tą paskudną opozycję, co Ci jeszcze trzeba wytłumaczyć? Tak mówią w pudle, to musi być prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mor3nko: To jest namiastka gospodarki planowanej centralnie. Powszechne braki asortymentu i „załatwianie” alternatywnymi kanałami to symptomy charakterystyczne. No dramat, ciekawe czy wykopki wreszcie to zrozumieją.
@Piz-dur: w jednym ze szpitali w mojej okolicy mają magazyn na rekawiczki, maseczki i inne sprzety. kilka dni przed całym tym koronawirusowym cyrkiem otwarli magazynek i... w srodku było pusto. Pewnie każdy wziął "tylko jedą paczkę" :)