Wpis z mikrobloga

@Marcvebvc:

Szukasz atencji.

Wydaje mi się, że mocno się mylisz. Gdybym szukał atencji, to poczytaj sobie w historii wpisów, ile osób mnie na wykopie namawiało przez te ostatnie dwa lata żeby coś nagrać. Mogłem już dwa lata temu coś uruchomić, wtedy można by uznać, że szukam atencji, bo była okazja skorzystać na sprawie z Guralem gdy byłem w mediach.. A teraz.. Bo chcę się spróbować na live? Pomyśl na przyszłość..
sam chcesz robić live'y? Dla kasy i dla atencji xd


@Marcvebvc: Nie wiem, czy sam, możliwe, że na początek tak. Napisałem do kolegów ze starej gwardii @Balwanek_i_platki_sniegu i do twórcy kanału jto szoty, czy nie chcieliby się ze mną połaczyć podczas live.. Dla atencji nie, mogłem to robić już dwa lata temu, jak byłem w tvn 24, jak media ze mną robiły wywiady. Mogę Ci zaraz podać linki do przynajmniej 7-8
@snierzyn: pusc tego shota z dzieckiem co je rozbieral na ome, gdzies zlozyli pol twarzy tego dziecka z klatek,gural twierdzi ze ona miala 17 lat i jest to potwierdzone a wystraczy popatrzec na zęby i kazdy dentysta ci powie ze to dziecko ma z 12 lat
no sceneria ala melina, u ciebie na testowy, pytanie tylko po co to robisz? gowna sie nietyka


@galo86: Moja stara pracownia w piwnicy drugiego domu.. Pomyślałem, ze mówiąc o Guralu zrobię pato-klimat :-D Czemu to robię? Bo wiele osób pyta czemu się nim nie zajmuję, więc chciałem wyjaśnić kilka kwestii i raczej zakończyć temat Gurala raz na zawsze.. Nalezy się tez pare słów wyjaśnienia jak to się wszystko odbywało oraz podziekowania