Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ekspert_z_NASA: najlepiej jest prowadzic na koncie klienta, które on sam założy, ponieważ nie ma możliwości przekazania komuś później konta. Nie polecam wszystkich klientów na jednym koncie reklamowym, bo w przypadku blokady konta reklamowego zablokuje Ci reklamy dla wszystkich klientów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ekspert_z_NASA: mówisz teraz o koncie jako profilu czy koncie reklamowym? Ja mówiłam o koncie reklamowym. Robię reklamy posługując sie swoim autentycznym profilem i tak teoretycznie jest zgodnie z regulaminem. Jeśli będziesz robił kampanie o tematyce społecznej/poruszające pewne problemy, będzie wymagane potwierdzenie Twojej tożsamości. Twojego prywatnego profilu nikt Ci nie powinien zablokować ze wzgledu na reklamy, blokuja konta reklamowe, jeśli cos jest niezgodne z ich polityką. Miewałam zablokowane konta reklamowe ze względu
  • Odpowiedz
@desconocido: właśnie chodziło mi o profil prywatny, pod który mam podpięte konto reklamowe. Nie sądziłem, że to dwa osobne byty i można mieć ich wiecej pod jednym prywatnym profilem. Dlatego moja obawa czy nie zablokują mi prywatnego profilu przez jakieś reklamy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ekspert_z_NASA: Nie słyszałam nigdy o zablokowaniu profilu przez reklamy, więc to się raczej nie zdarzy. Większosc ludzi w branży podpina swoje prywatne profile pod konta reklamowe. Nie wiem jak jest w przypadku, gdy wrzucasz np na różne grupy posty i robisz to masowo, wtedy pewnie Cię zablokują, ale to już nie jest kampania płatna tylko działania organiczne.
  • Odpowiedz