Wpis z mikrobloga

Co się dzieje? Bez paniki, wszystko jest pod kontrolą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak w USA mówili, żeby nie wypłacać pieniędzy z banku - to znaczyło, że był to ostatni moment żeby to zrobić?.. Kupić coś wartościowego, co nie straci na wartości przez recesje? Zdywersyfikować oszczędności? Nigdy nie jest za późno.. Dodruk pieniądza pogrąża całą gospodarkę, im jest więcej pieniędzy w obiegu tym jest mniej warty? Dlaczego fizycznego złota już nie można kupić? Kiedy wejdzie obce wojsko na ulice (ustawa 1066)?

Co nas czeka? stan wojenny, godziny policyjne i identyfikacja ludności poprzez zaczipowanie całego świata (ID2020 ogłaszane przez ONZ) - bo lepszej okazji ku takiemu działaniu już nigdy nie będzie. Ktoś to naprawdę pięknie przemyślał. ()

Wszystkie nowe obostrzenia mają na celu ograniczenie naszych swobód obywatelskich. Z jaką łatwością i prostotą, bez żadnych protestów przechodzą kolejne idiotyczne pomysły rządzących. Zastanawia mnie, dlaczego nie chcą przenieść terminu wyborów? Wiadomo, że nikt myślący nie zagłosuje na taki czy inny rząd, który rozkrada kraj. Pieniądze tracą wartość, ropa najtańsza od nie pamiętnych czasów. Ceny rosną. Za więcej kupuje coraz mniej. Co się dzieje?

Rząd wydaje nie swoje a nasze pieniądze, rozdawnictwo, 500+, czy ktoś to kontroluje, że codziennie wiele firm w Polsce zawiesza lub zamyka swoją działalność?
Dobrobyt, który znałem do tej pory przemija jak znoszone ubranie. Dobrze, że mam poduszkę finansową, bo byłbym teraz w czarnej dupie. Można się rozejść.


#wysryw #zalezwyklegokowalskiego
  • 1