Wpis z mikrobloga

Ejj @wykop - zróbmy może coś fajnego w tej społeczności w trakcie izolacji, coś, żeby zająć ten dziwny czas niekoniecznie patrząc się ciągle w statystyki zarażeń. Może bylibyście chętni na Wykopowy Festiwal Spie... Amatorskich Filmów w Izolacji czy coś w ten deseń (może być bez "Spie..." po prostu miało wyjść śmiesznie i atencyjnie - hehe, paczcie jakie śmieszne)?

Każdy ma czym nagrywać, wystarczy telefon. Montaż? Też już nawet siałomi to potrafi xD Można nawet zrobić machinimę z gry, czy film z klocków lego, byle by coś było i dało się obejrzeć. Tworzysz film max 2min na zadany temat (weryfikacja czy to nie jest jakieś wcześniejsze dzieło), w określonym czasie wysyłasz zgłoszenie, a później całe mirko będzie głosować wg. zasad Wykopowych Wykreślanek na najgorsze filmy, aż dojdziemy do zwycięzcy?

Uczestniczyłem w dżemach filmowych i growych, wiem jak to można przeprowadzić organizacyjnie, to nie byłoby jakieś ultra ciężkie przedsięwzięcie, ot zrobienie formularza zgłoszeniowego, wrzucenie wpisu z tematem i później robienie głosowań (jak będzie za dużo prac to wykreślanki nie zrobią roboty za bardzo, trzeba będzie myśleć nad ankietami).
Przydałoby się po prostu coś pozytywnego w tym smutnym jak cośtamcośtam świecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli jesteście zainteresowani, zostawcie plusika, jak będzie wystarczające zainteresowanie to zawołam do następnego wpisu z detalami odnośnie kiedy, jak dużo czasu itd. no i tag #wykopowyfestiwal

#wykop #koronawirus #filmmaking #film #filmy #hobby #zainteresowania
Reepo - Ejj @wykop - zróbmy może coś fajnego w tej społeczności w trakcie izolacji, c...

źródło: comment_1585760562dVbEMm8xK4IJNmjbwxTMo0.jpg

Pobierz
  • 22
@WuDwaKa: jeśli będzie wystarczająco dużo chętnych, myśle, że dałoby się zrobić zrzute na nagrody ewentualnie może jakieś gadżety wykopowe jakby @wykop (czy tam patronat oficjalny @a__s) chciał brać udział czy coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo:

zróbmy może coś fajnego w tej społeczności w trakcie izolacji, coś, żeby zająć ten dziwny czas niekoniecznie patrząc się ciągle w statystyki zarażeń


Hehe...
Jak znam wykopowiczów to pojawią się filmiki z fapania ¯\_(ツ)_/¯
@Reepo: wszystko jest gites mordo, nie jest smutno. Się żeś rozpisał jakby świat się kończył. Elegsncko se żyje, mam nadzieję że kumple z mirko też.
Ja głosuje na filmik @Skellen7: zdjęcie wystarczy wiem czego się spodziewać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: dobra inicjatywa!

Sam wpadłem na Dziwny pomysł aby zrobić sobie brolla z warzenia piwa ale muszę dograć parę scen jak będę butelkował następne, czyli za 2 tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)