Wpis z mikrobloga

#antykapitalizm #kapitalizm #pieniadze #antynatalizm

Macie swój piękny system. Może mi ktoś wytłumaczyć jak babulka mająca 1000 złotych renty ma sobie pozwolić na 5l baniak odpowiednika mydła w tym kraju? To zdjęcie powinno się pokazać Korwinowi i Mentzenowi i niech wtedy #!$%@?ą przed najstarszymi swoje wysrywy o paróweczkach, kapitale i reszcie bzdet. Gość, który ustawił taką cenę powinien jeszcze dzisiaj iść do pierdla. Żyć się odechciewa.
Mathas - #antykapitalizm #kapitalizm #pieniadze #antynatalizm 

Macie swój piękny s...

źródło: comment_1585765729OPjMXepHfZtPHxwelaPluX.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
Doszedłem do wniosków - kogoś ostro #!$%@?ło z wystawieniem 5l zamiennika mydła za równowartość połowy PS4.


@Mathas: prosiłem cię o zastanowienie się

Albo w ogóle się nie zastanowiłeś, albo jesteś po prostu matołem, to już nawet najtwardsze komuchy chyba są w stanie pojąć jak działa popyt i podaż xD

Eot
  • Odpowiedz
Pewnie, niech wprowadzą regulacje cen to twoja babulka nawet nie zdąży zobaczyć tego płynu na półce ( )
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathas: po #!$%@? babulce tyle płynu? Ja sobie zrobiłem litr płynu że spirytusu i gliceryny i nie wiem kiedy to zużyje. Ledwo zużyłem 100ml a prawie miesiąc minął. Tego nie chlasz jak żul borygo tylko ręce mają być wilgotne po aplikacji, do jednej dezynfekcji używasz może 2ml. Poza tym starym ludziom się tego nie poleca bo może uczulać albo wysuszać skore. Mydło lepsze.
  • Odpowiedz
@Mathas: ale co ty #!$%@?, przed epidemią taki żel kosztował w Rossmanie ok. 4zl/50ml, czyli 400zl/5l. To jeszcze drożej.

Dlaczego przez całe życie tego nie zgłaszałeś ani nie miałeś bólu dupy?
  • Odpowiedz
@Mathas wygląda jakbyś czuł się zmuszany do zakupu tego. Jakby system kazał Ci kupić to natychmiast i starym ludziom bo jest on w sklepie.
Przeszedłeś koło tego !!! Masz to kupić nawet jak masz 500zl wypłaty!! Iksde

Jakiś system?!!

Nie ględz bo nie muszą tego kupować niech stoji sobie na półce. Kupi inny debil
  • Odpowiedz
@Mathas 1. Nie musisz kupować, to nie towar pierwszej potrzeby.
2. Dezynfekcja rak przydaje się ludziom co muszą pracować, a to zapewnia pracodawca. Babulinka czy typ co robi w home office powinni siedzieć w domu, a przy powrocie z zakupów myć ręce mydłem, które jest tanie i szerokodostepne.
2a. Mydlo to podstawa, żele stosujemy tylko w przypadku niedostępności mydła.
3. W komunizmie byś po prostu nie miał dostępnego mydła i żelu (
  • Odpowiedz
@Mathas: Akurat babci nie jest to do niczego potrzebne. I nawet dobrze byłoby, żeby ludzie siedzący w domu zamiast płynu do dezynfekcji używali mydła, bo ten płyn strasznie wysusza skórę.
  • Odpowiedz
@Mathas: ale gniję ze wszystkich ludzi, dla których już mydło nie wystarcza xd
Babcia sobie kupi 4 protexy i za 8 ziko bedzie miala na pare miechow mydla.
Takim płynem to sobie wiecej krzywdy zrobisz, bo opór niszczy ręce i poza miejscami pracy nie wiem po co ktoś miałby kupować.
  • Odpowiedz