Wpis z mikrobloga

Hej miraski wiecie może jak napisać ten nick? To znaczy chciałbym tą osobę dodać do znajomych aczkolwiek nie wiem jak, bo ma takie dziwne literki, i już się męczę pół godziny szukając tych literek heh, za pomoc dam plusika i obserwującego, a tak na poważnie to coś tam mogę dać, na PSC mam resztki 2zł których nie chcę to mogę dać na p/w jak mi ktoś pomoże
Tak małe zdjęcie, ale innego zbytnio nie mam, jakby ktoś był ciekawy to chodzi o grę #fortnite
W sumie taguję pewnie źle ale no może jakiś zasięg większy będzie xD #programowanie #informatyka #kodowanie #komputery #windows10 #pytanie
Heexi - Hej miraski wiecie może jak napisać ten nick? To znaczy chciałbym tą osobę do...

źródło: comment_1585827536sCpS3mElT8LR7D3g3ZZv0t.jpg

Pobierz
  • 19
@FalkyFox: Wydaje mi się że dobrze napisałaś, aczkolwiek ta literka na końcu " R " też musi być tej samej wielkości co inne, z tego co tam widzę to literka " t " jest taka przewrócona
A może da się wiejsx na swój internetowy profil fortnite, nawet przez jakąś nieoficjalną stronę i zobaczyć z kim się ostatnie mecze grało to się nick wyświetli?
Nie wiem, czy w fortnite coś takiego jest, pomysł wzięty z lola