Wpis z mikrobloga

Nie wiem, może jestem chamem, ale actually czuję dziwną satysfakcję jak widze płaczące #p0lka na grupce klasowej, bo babka z matmy w 4 klasie #techbaza wystawiła im 1 na koniec. xD Przez cały rok (sory, cala edukacje) było "HIhi, #!$%@?ć szkołę TYMEK MUUUUUW JENZYKIEM CIALA BEJBE HOHOHOH #!$%@? SIE I I JEDZIEMY W TRIPA" i 80-90% to były 1 i teraz zdziwione. Jeszcze może byłoby mi ich trochę szkoda, ale one nadal nie widzą w sobie winy, tylko w każdym wokół. Nienawidzę roszczeniowej postawy bez uzasadnienia. #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki
  • 18
@wykopowajulka15: coś mi mówi że ty im czegoś tak naprawdę zazdrościsz i przez to cię to cieszy. Napiszą poprawkę w sierpniu, napiszą maturę za rok i pójdą na studia gdy sytuacja w Polsce się w pełni unormuje.

I tak skończycie tą szkołę z takim samym wykształceniem mimo różnych ocen.
@wykopowajulka15: a robiliście sobie testy iq? Może one miały takie podejście, bo one spokojnie w miesiąc się przygotują do matury w krótszym czasie niż reszta albo wystarczą im 30%, bo mata nie będzie liczona na ich studiach.

Ocenianie ludzi po ocenach jest słabe. Co roku miały dopy i poprawki?
@wykopowajulka15: napisałem że prawdopodobnie mogłyby ale napiszą za rok(dużo im to nie zmieni), a w moich komentarzach ani razu nie zaczepiłem o płeć.
Jesteś po prostu przegrywem-mizoginem z kompleksami, który wie że gówno osiągnie w przyszłości, więc czeka tylko aż inni będą odnosić porażki. Hiena co się długo nie nacieszy, bo pewnie wiesz że te dziewczyny tak czy inaczej i tak cię prześcigną osiągając więcej xD
@wykopowajulka15: kategoryzuj sobie xD Może być tak, a może też na odwrót. Nie zmienia to faktu, że twoja chora satysfakcja wynika z własnego niedowartościowania. Mnie osobiście przez wszystkie lata edukacji nigdy nie interesowały oceny innych wystawiane na koniec.