Wpis z mikrobloga

Hej, szukam jakichś butów na wiosnę i wpadły mi w oko dwa modele, bardzo bym prosił osoby, które miały okazję ich używać, o wypowiedzenie się i poradę.

Co lepsze?
Air Max 95 Essential czarne (skóra)
vs
Air Max 97 czarne (skóra)?

Chodzi mi przede wszystkim o wygodę, trwałość, jakość wykonania, itp.
Cena trochę zaporowa, ale akurat będę mieć jedne albo drugie w zasadzie pół-darmo :).

#buty #sneakers #sneakerhead #modameska #moda #nike #streetwear

Które?

  • AM95 Essential All black 46.4% (13)
  • AM97 All black 53.6% (15)

Oddanych głosów: 28

  • 14
@Utiopa właśnie słyszałem, że w 97 jest #!$%@? przede wszystkim pod względem farby i zalanej podeszwy. W sumie to się zgadza, bo moja baba kupiła sobie ostatnio 97' Crimson Tint't i o ile buty są przepiękne na żywo, to jest właśnie ta sama pyta.
@LouisCypher: zarówno w 95 i 97 jest #!$%@? z farbą, ale tego nie widać

dla mnie 97 są lżejsze chyba niż 95 i ogólnie 95 są masywniejsze, więc im cieplej na dworze tym gorsze

idź do skl... tzn. popatrz sobie co Ci się podoba, najwyżej zwrócisz :D

i nie zamawiaj z nike.com, bo zamówienia to chyba dopiero za miesiąc wyślą
@Wirtuoz no wyglądają kozak, ale póki co potrzebuję jakichś all-blackowych butów do śmigania do robo (Jak już będzie można XD), coby pasowały do stylówek. Potem pomyślę nad jakimiś kolorowymi sztukami, te co podlinkowałeś piękne. Daj znać jak będą, ciekaw jestem jaki będzie odbiór na żywo, daj też znać co nie co jak z wygodą i przewiewnością, fotą "na nodze" też bym nie pogardził ;).
@LouisCypher: oke, postaram się, no ja właśnie mam sporo takich do chodzenia "na co dzień" z AF1 all black high na czele, na lato też mam kilka par, a to będą takie pośrednie, jak nie będzie jeszcze upałów