Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki,
Będziemy mieć rożne testy przez testportal.pl i tutaj mamy mały problem. Wykładowca jako zabezpieczenie przed sciąganiem ograniczył nam czas na odpowiedź per pytanie na 20 sek. Dałoby radę jakoś to ominąć? Wielkiej filozofii w tej stronie nie ma, jest to coś jak quiz, wybierasz odpowiedz ale masz ograniczony czas na odpowiedz, jak nie to przeskakuje do następnego. 20 sek to trochę mało a przedmiot mało ważny, jeden z tych co należy do zapychaczy wiec jakiś rozterek moralnych z tego tytułu nie będę mial. Ma ktos pomysl jak to ominac? Oczywiscie stronka odpala sie normalnie w przegladarce.
Z gory dzieki za pomoc (ʘʘ)

#it #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #studbaza #nauka #szkola #testportal #informatyka #agh #ur #uj #studia #hacking #komputery #chrome #laptopy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam pojęcia. być może nie, być może tak, prawdopodobnie tak :)

jeśli sprawa ogranicza się do kwestii client-side, jest po sprawie - masz nieograniczony czas.
jeśli będzie server-side, pewnie i tak będzie dało się coś zrobić.

założ sobie tam jakieś niby-konto i wyślij mi na priv dane. mam sporo wolnego czasu, pewnie coś znajdę i rozwiążę twój problem.

w najgorszym wypadku zrobię komuś darmowy test penetracyjny :D
  • Odpowiedz
@DoggoCS: O. Jeśli nie wolno alt-taba to faktycznie cieżkie. Ale... Cóż... laptopa można pożyczyć od kogoś np.
2 komputery obok siebie i nie do udowodnienia.
  • Odpowiedz