Wpis z mikrobloga

Siemanko!

Dzisiaj na recenzję wjeżdża jeden z droższych zapachów a mianowicie Virgin Island Water od Creed'a.

Gdybym miał jednym słowem opisać wyżej wymieniony zapach, słowem tym byłoby "kokosowy", bo to właśnie kokos jest najbardziej wyczuwalnym i wychodzącym na przód składnikiem. Nie znam chyba bardziej kokosowych perfum, może poza Captour Sud Pacifique Coco Extreme. Sam kokos (wiem nadużywam dziś tego słowa xD) jest niezwykle swierzy i rześki, taki swierzo rozłupany xd. Być może dzięki towyrzystwu cytrusów które również grają na pierwszym planie kompozycji. Naprzód wysuwa się limonka (bardzo realistyczna, orzeźwiająca), w drugim rzędzie stoi bergamotka oraz mandarynka. Na dalszym planie czuję delikatny rum, trochę trzciny cukrowej oraz jaśmin.
Niesomowity relax, wspaniała plaża, 30° w cieniu; leżę pod palmą kokosową, w ręku butelka malibu a obok mnie dwie tamtejsze dziewczyny. Tak mniej więcej mógłbym zobrazować te perfumy i co mi przynoszą na myśl xd
Sam zapach jest prosty, jednak bardzo ładny. Unisex który minimalnie skręca w damską stronę, mimo to myślę że mógłbym go spokojnie nosić.
Projekcja jest raczej bliskoskórna, trwałość jak na swierzaki dla mnie jest spoko,okolo 5h na mojej skórze. Zapach raczej tylko na lato (i to gorące lato).
Podsumowując:
Cena ok 1000zl za 120ml (da się złapać taniej)
Zapach 7,5/10
Trwałość 5/10
Projekcja 4/10
Flakon 9/10
#perfumy #perfumy21
Pobierz youngpablo - Siemanko!

Dzisiaj na recenzję wjeżdża jeden z droższych zapachów a mi...
źródło: comment_1585861816oB6VO0RFQ5t7kiB8ODa9bh.jpg
  • 15
@giorgioborgio: w sumie można mieć takie skojarzenie xD też zauważyłem dość podzielone opinie na jego temat (np. wśród rodziny). wiadomo też jak to mówią "gust jak #!$%@?, każdy ma swój"xd. Imo jednak pasuje do stajni Creed'a, pozdrawiam
@_Shine: chodziło mi by głównie recenzować perfumy których recenzje jeszcze się nie pojawiły, wiadomo że niektóre z nich mogą się powtarzać ale przybywa też sporo nowych osób na tag i może właśnie pomoże im to nakierować się na perfumy jakie lubią, dowiedzieć się trochę o tych które ich interesują itp. Nie zamierzam nikogo kopiować, to nie miałoby sensu. Pozdro
@youngpablo: nie zrażaj się narzekaniem, marudy są wszędzie, a robisz spoko robotę. Wolę przeczytać to, niż 100 raz żart o Kourosie, czy zapytania o perfumy dla dziewczyny lat 20 / babci lat 95 pod choinkę.

Dodaj ewentualnie na końcu, że ci, którzy nie są zainteresowani Twoją serią recenzji mogą dodać Twój tag na czarnolistę, bo widzę niektórzy nie wiedzą o takiej opcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@youngpablo: jak dla mnie to creed ma bardzo niewygodne flakony, miałem je w ręce tylko w perfumerii, als pomimo że mam duże dłonie, to źle ten flakon leży.
Jest też druga opcja, tak nie chwytałem, aby chwycić napisem creed do wnętrza dłoni.