Wpis z mikrobloga

Moja obecna drukarka 3w1 przestała ze mną współpracować, a raczej skaner, który wywala błąd, przez co drukarka nie funkcjonuje wcale.
Jest to epson xp-312 ma chyba z 5-6 lat.
Myślę nad kupnej nowej, ale nie znam się na nich.
Potrzebne mi urządzenie 3w1 niedrogie, które z łatwością akceptuje zamienniki, a raczej kartridże z wiecznym chipem do samodzielnego uzupełniania.
Takie miałem w starej drukarce i spisywały się dobrze, tylko czasem przysychały, ale opcja czyszczenia kartridża rozwiazywała problem.
Czy ktoś może polecić jakieś urządzenie które akceptuje zamienniki?
#drukarki #drukarka #tusz #epson #brother
@drtusz
  • 6
Cześć, w obecnej sytuacji drukarki są na wagę złota. Nie mam w swojej ofercie urządzenia, które by spełniało Twoje oczekiwania. Odezwij się za jakiś czas. Dodam, że ceny drukarek poszły bardzo w górę. :)
@bylymylypyly Myślę, że mogę polecić firmę Epson, ale tak jak wspomniałem nie mam teraz w ofercie i ciężko mi polecić konkretny model. Odezwij się za jakiś czas, myślę, że wtedy będę mógł polecić coś konkretnego! :)
sorry, że podpinam się pod ten temat ale również mnie interesuje.
@drtusz: kolega kupił bodajże epson et-2500, za 250 zł jakiś czas temu i bardzo sobie chwali. teraz te drukarki kosztują 500 zł~~
mógłbyś coś powiedzieć o modelach epson WF 2750 lub WF 2630? ceny z wiecznymi tuszami to około 350 zł~~
bo alternatywa dla mnie do hp deskjet1220c to tusze hp45 za 50 zł 45ml