Wpis z mikrobloga

#rozdajo #hosting w nazwa.pl

Odnotowaliśmy w marcu wzrost obciążenia na stronach WWW naszych klientów o 45%. Rozbudowaliśmy jednak naszą chmurę o kolejne serwery i jesteśmy w stanie obsłużyć nawet 2x więcej ruchu niż obecnie. Dowiedz się więcej na blogu Nazwa.pl

Spośród osób, które zaplusują ten post do poniedziałku, do godziny 12:00, wybierzemy 10 osób, które otrzymają za darmo na rok pakiet Hosting Cloud Basic! Jest jednak warunek – musicie zebrać do tego posta co najmniej 100 plusów.

Niezależnie od liczby plusów dla wszystkich osób, które skomentują lub zaplusują ten post mamy nagrody niespodzianki.

#nazwapl #cloud #strony #www #stronawww #stronywww #serwery
nazwa_pl - #rozdajo #hosting w nazwa.pl

Odnotowaliśmy w marcu wzrost obciążenia na...

źródło: comment_1585915230bJGxW0lvBEt66Hx5ikgfZF.jpg

Pobierz
  • 83
@UmrzecZmilosci: Chętnie odniesiemy się do Pana wpisu. Potrzebujemy jednak trochę szczegółów. Jakie działania ze strony nazwa.pl sprawiły, że miała sytuacja o której Pan pisze? Co ma Pan na myśli pisząc o dorobku całego życia należącym do Pana kolegi?
@sebameba: nazwa.pl wybierana jest przede wszystkim przez użytkowników oczekujących niezawodności i szybkości działania usług hostingowych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do użytkowników, którzy chcą korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych i technologicznych.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Odkąd zmieniliście nam w lutym ograniczenia wysyłania maili do 1000 sztuk na dobe na cały serwer postanowiliśmy od was uciekać, nikt nas nie powiadomił o zmianie i nagle nasi klienci pozostali bez skutecznej komunikacji z nami, mam dwa serwery i około 30 domen i już znalazłem firmę która chętnie przyjmie mnie bez robienia w #!$%@?. A dzwoniłem prosiłem zmieńcie mi ograniczenie na chociaż 5000 na dobę, to oczywiście nie, mam dopłacić do
@dildo-vaggins: Skontaktuj się proszę z nami na adres nazwapl_tk (at) nazwa (dot) pl. Wyjaśnimy tę sytuację. Zmiany parametrów bezpieczeństwa przeanalizujemy w kontekście Pana usługi - pewnie doszło do jakiegoś nieporozumienia.
@dildo-vaggins: Dziś zielonka - jutro inny kolor (ʘʘ). Chcemy pomóc w zgłoszonym przez Ciebie problemie! Otrzymałeś adres do kontaktu nazwapl_tk (at) nazwa (dot) pl - to adres firmowy, nikt z przypadku z tego adresu nie skorzysta w celu udzielenia Tobie odpowiedzi!