Wpis z mikrobloga

https://www.gearbest.com/goods/pp_3008266001527700.html

UWAGA - OSZUKUJĄ !!!!

Robiłem zamówienie maseczek 20 sztuk w promocji, a przysłali tylko 2 maseczki i zmienili treść na stronie.

zamówienie maseczek korzystając:

https://www.lowcychin.pl/20x-maseczka-ffp2-kn95-z-wysylka-z-eu/?fbclid=IwAR3k-6XU0qXn7NXUJOdXtoaq4r48ud3of8fcoOwOZHRjSkpwNCRqhPhXFN8

Co można zrobić z tym faktem? Ktoś miał podobny problem? (płatność przez paypal)

#gearbest #zakupyzchin #lowcychin #afera
  • 33
  • Odpowiedz
@IF22I: 1. Nie będę ponosił kosztów waszej pomyłki;
2. Zakupiłem towar, którego opis świadczył o 20 maseczkach nie 2
3. Nigdy nie kupiłbym 2 maseczek w cenie 34$
4. Czuję się oszukany
5. Różnica między 20 a 2 maseczkami jest tak duża, że zamówienie powinno być animowane
6. O takiej zmianie powinni się kontaktować i poinformować
7. Brak informacji po dostarczeniu towaru (brak wyjaśnień z ich strony dlaczego 2 a nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Foxio na przyszłość mamy wszyscy nauczkę, robić screeny i uważać na aukcje gdzie w tytule nie jest jasno określone ile jest sztuk danego towaru. przy otwieraniu paczki oczywiście nagranie video.
  • Odpowiedz
@Chicane: No niestety... Do tego zawodowo pracuję w zakupach więc, wiem jak istotne jest dogadanie wszystkiego oraz maile na wszytko... A tu taka pomyłka. Ale no z 10$ do 25$ jest ok. Dalej w plecy ale dłużej mi się już nie chciało bić.
  • Odpowiedz
@IF22I: Prowadzę już długa dyskusje ze sprzedawca (przez PayPal i Gearbest). Dostałem już trzecia propozycje ugody (25USD), cisnę na 149PLN (zamówiłem 20 sztuk, dostałem 2 wiec walczę o zwrot proporcjonalnie za 18 brakujących elementów).
Jestem nieugięty i mam czas na oficjalna reklamacje/interwencje PayPal do końca tygodnia

Konkludując - warto walczyć
  • Odpowiedz
@Foxio: Moja sprawa zakończona. Kwota zaoferowana przez sklep (za pośrednictwem Gearbest) nie była dla mnie satysfakcjonujaca, wiec odwołałem się do PayPal żeby skorzystać z ich legendarnej ochrony kupujących.
No i „super” - dostałem dużo mniejsza kwotę niż wcześniej proponował sam sklep, bez możliwości odwołania
Wynik: 100 w plecy

Brawo #paypal
  • Odpowiedz