Wpis z mikrobloga

Przypominam wam, że PUA to największy chłam i wyciąganie pieniędzy od zdesperowanych inceli.

Jeden z moich ulubieńców - Krzysiu, zwany "Frywolnym", nagrał ostatnio wideo o tytule "Dlaczego żadna kobieta Cię nie podrywa?". W materiale, pojawiają się bluepillowe teorie na temat "energii", dawaniu kobiecie sprzecznych sygnałów i innych urojonych koncepcji które mają za zadanie przekonać odbiorcę, że jeśli tylko uderzy pięścią w stół to może mieć każdą kobietę.

Nie mogąc się powstrzymać zamieściłem komentarz, w którym podałem prawdziwy powód dla którego żadna kobieta Cię nie podrywa.
Jak nie trudno było się domyśleć Frywolny Krzyś, sprytnie ukrył mój komentarz, tak, że tylko ja go widzę. Dzięki @looksdontmatter za podesłanie info. Czyżby jego "prawda" nie mogła się obronić i musiał zamknąć mi usta?

Przecież oni są doskonale świadomi blackpillowych twierdzeń na temat wyglądu i tego, że stanowi on większą część atrakcyjności ogólnej. Nie chcą, żeby mężczyźni byli tego świadomi, bo stracą klientele składającą się z desperatów.
It's over for PUA-cels!
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #pua #incel #bluepill
B.....W - Przypominam wam, że PUA to największy chłam i wyciąganie pieniędzy od zdesp...

źródło: comment_1585992793timgLTixElUB6G3QzYWd5p.jpg

Pobierz
  • 42
@Blackpill_RAW: To oczywiste że PUA porady sa do przeciętnych i dobrze wyglądających gości po to by zaliczali jeszcze więcej i szybciej zdobywali seks. W tym całym polskim PUA swiadku mało kto realnie podkreśla że porady PUA mogę zadziałać jeśli jesteś facetem przeciętnym czyli takim którego 4 dziewczyny odrzucą, a 6 się umówi. A nie dla faceta 2/10 czy 3/10 który w życiu może był fartem na jednej randce i jak kupi
@Blackpill_RAW: Coś kojarze, Fest i Vincent. Faktycznie ten drugi wyglądał w młodości słabo i chyba nawet pokazywał fotki, ale oboje teraz są dośc wysocy, przystojne twarze i wyrywają. Nie wiem co tam mówią bo tylko kilka ich filmików widziałem, ale dla mnie nr1 to Paweł Grzywocz, który bardziej skupia się na udanym związku niż zaliczeniu ons'a i on zawsze mówił że to dziewczyna wybiera, ona ma władze i ona daje sygnały
@Blackpill_RAW: frywolny typowy człowiek działający po trupach do celu, ma kose nawet w tym całym środowisku puasów. Robienie nadziei nieatrakcyjnemu mężczyźnie który był już skreślony na starcie, że może zdobyć każdą kobietę, wystarczy że uderzy pięścią w stół! to jest największe zło jakie można powiedzieć. Współczuje wszystkim ludziom którzy kupili te jego gówno poradniki takich cwaniaków trzeba tępić
kobieta chce ci narzucić


@Thachi: przecież niskim przegrywom bez psychiki (Jak np. ja) kobiety nic nie chcą narzucać, bo w ogóle ich nie widzą - nie traktują ich jak mężczyzn.

Wystarczy ja olać


@Thachi: Jeżeli myślisz, że takie łatwe jest "olanie kobiet" - czyli po prostu porzucenie potrzeby pewnej seksualno-intymnej sfery, potrzeby bliskości i emocjonalnej więzi z kobietą no to ok. To jest myślenie "nie lubisz pracy to do niej
tak. Wystarczy po prostu nie wchodzic w ramy, które kobieta chce ci narzucić. Wystarczy ja olać


@Thachi: widzę kolega po jakimś kursie i wie jak trzymać rame ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest przestępstwo nieuczciwej konkurencji i wprowadzanie w błąd klienta. I jest to ścigane z urzędu przez UOKiK. Zwykły marketing wirtualnej promocji.


@Blackpill_RAW: Raczej mało kto o tym wie i będzie o tym informował. Naiwne