Wpis z mikrobloga

Gdyby Borek wyjaśnił sprawę z Tajlandią tak jak z innnymi rzeczami nie miał kija w dupie to sprawa sama by zaniknęła. Ale POTĘŻNY MATEUSZ BÓR ma tak na prawdę obsraną zbroję i przyzwyczajony przez 20 lat lizania worka, zamknięty w swoim hermetycznym środowisku nie umie konfrontować się z widzami. Tak samo Smokowski. POTEŻNY MATEUSZ BÓR wziął do siebie słowa jakiegoś totalnego przegrywa, który właśnie teraz odpala szmpana bo sprowokował POTEŻNEGO MATEUSZA BORA. Ani on POTĘŻNY ani NIJAKI, internet zweryfikował go. Obsrane gacie czuje już cała Polska.
#kanalsportowy #takaprawda #przegryw
  • 8
@smutnykolega: Co tu wyjasniac, chlop przez przypadek udostepnil zdjecie swojego pindola, popelnil blad, kazdemu sie zdarza, koniec tematu. Ja od niego nie oczekuje wyjasnien, bo szczerze mowiac nie interesuja mnie historie o fiutach innych facetow, a tymbardziej to, czyje cycki sa na zdjeciach w jego telefonie. W szkolach wam zyc nie daja koledzy, to potem wy drazycie jakis #!$%@? (doslownie i w przenosni) temat w internecie, probujac dopiec typowi, ktory osiagnal
@morderuk: Ale mi to całkowicie wisi a tym bardziej Borkowi powinno to zwisać, że jakaś porażka życiowa, która jedyne co ma to wykop i kolke coś o nim mówi. Jaki cel osiągnął Borek udostępniając te rzygowiny? Żadne, tylko teraz pan @SportowaStuleja pewnie wali konia do tego posta, bo widzi ,że Borek się #!$%@?ł.