Wpis z mikrobloga

W środek żywica przezroczysta i taka imitacja mechu zatopiona w tej przerwie. Pierwszy raz będę robił coś z żywicą, ma ktoś może jakiś dobry poradnik?

Jakie nogi do tego, mam 4m profila 40x40 albo 20x20 metalowego mogę coś wyspawać. Ma ktoś może jakaś propozycje?

Ostatnia rzecz to wzmocnienie tego blatu, myślę nad 2x pręt gwintowany na początku i końcu czarny albo ewentualnie dołem coś dać?

#diy #meble
Stefaniak91 - W środek żywica przezroczysta i taka imitacja mechu zatopiona w tej prz...

źródło: comment_15861987758Tudb2yqIww0HGac8FG4Kf.jpg

Pobierz
  • 6
@Stefaniak91: to ci kurde doradził @djlasuch
Jakie lakierowanie. #!$%@? to się rozleci.
Usuń korę, tak żeby nie było nic luźnego. Potem połóż deski w formie bo ci ta żywica wycieknie.
Przycisnij deski albo złap ściskami i zalewaj. Jak nie ma więcej jak 3cm grubości to możesz na raz.
Przed zalaniem możesz zagruntować boki desek żeby później jak zalejesz powietrze nie narobiło ci bąbli. Tak więc pędzel i smarujesz grubo krawędzie. Jak
@Stefaniak91: na pierwszy raz to sobie kup epidian 652. Nie jest to mistrzostwo świata ale jest ok. Poogladaj YT jest masę filmów.
Jak nigdy nie zalewales to weź najpierw jakieś dwa kawałki drewna i potestuj sobie.
Żywice kupowałem na allegro ag-bet. Szybka wysyłka