Wpis z mikrobloga

Skonczyć HZD i rozpocząć wiedzmina to jak przesiąść się z X6 do Dacii Sandero. Bardzo słaba gra, z podbitą sztucznie oceną, którą zakompleksione polaczki wyniesli na ołtarze.
Jedyne co mi sie w niej podobało to poczucie humoru. No i tu pojawia sie zasadnicze pytanie, czy dla kilkunastu fajnych linii dialogowych warto zamulać przed telewizorem 100 godzin? Oczywiscie że NIE. Można robić w tym czasie wiele innych, bardziej przyjemnych rzeczy, na przykład poleżeć z kobitą na wyrze i potrzymać za cyca.

Graficznie bardzo słabo, tekstury haczą, #!$%@? sie Płotką w krzaki i nie możesz wyjechać, geralt lewituje nad drabiną jak Copperfield. Lokacje są bardzo ciemne i nieczytelne, mam wade wzroku i daltonizm, mało widziałem w tych lasach.

Bardzo mało walki, bardzo słabej jakosci. W horizonie aż sie chciało naciągnąć tą cieciwe, spowolnić czas i #!$%@?ć jakąś maszynę, tutaj geralt strzela z kuszy jakby wypluwał pestki od słonecznika albo spuszczał sie kija. W ciagu pierwszych 10 godzin (tylko tyle wytrzymałem), walki bylo jak na lekarstwo. Powaliłem jedynie gryfa, niedzwiedzia, pare wilków i bandytów.

Gra jest bardzo nudna i liniowa. Nonstop gadanie i przerywniki. Wiedzmin to nie rpg, to gra fabularna. Jest wbudowany scenariusz, my go tylko popychamy do przodu.

Reasumujac, kolejny wielki zawód. Ocena 4/10. Nie polecam. Płytka z powrotem do pudełeczka i na olx.

#ps4 #xbox #konsole #gry #pcmasterrace #ladnapani

daeun - Skonczyć HZD i rozpocząć wiedzmina to jak przesiąść się z X6 do Dacii Sandero...

źródło: comment_1586199648zfSn8tpb2vFHsl095RCyg9.jpg

Pobierz
  • 26
@daeun: 2 lata różnicy między gierkami.
Jak by wiedźmin był młodszą grą to jeszcze bym zrozumiał ale wiesiek wychodził jeszcze przed czasami 1060 GTX
Przez lata 2015-2017 to praktycznie przepaść.
Porównywać gry praktycznie z różnych epok to sranie sobie do ryja i mówienie że pyszne.
Mi tam wiedźmin się nie podobał ale ruchanie na pOlaczkowość to 2/10 tak jak twój bait na który sie złapałem.
FU
via Android
  • 3
@daeun: czyli mówisz że lepsza jest ta gra w której strzela się z łuku do mechanicznych dinozaurów?


Horizon to majsterszyk i uczta dla oka. Gra korzysta z całego ekranu, masz koło broni, pułapki, potykacze, musisz obrać taktyke walki. Grafika miód.
A wieśiek? Taki slasher po polsku, krecisz sie w kolko i #!$%@? tym mieczem na oślep.
Horizon to majsterszyk i uczta dla oka. Gra korzysta z całego ekranu, masz koło broni, pułapki, potykacze, musisz obrać taktyke walki. Grafika miód.

A wieśiek? Taki slasher po polsku, krecisz sie w kolko i #!$%@? tym mieczem na oślep.


@daeun: A oprócz tego Horizon ma drętwą fabułę. Gameplay w Wiedźminie rzeczywiście jest średni, uważam że gra jest świetna, ale dość szybko robi się całkiem wtórna, ale ona zdobyła serce graczy na
@daeun: Ale HZD było w #!$%@? nudne, ładne wizualnie z nudnym gameplayem i fabułką dla nastolatków, którą fani Sony wynieśli na ołtarze jak TLoU XD. Lepiej bawiłem się w W3 z nudnym systemem walki.