Wpis z mikrobloga

#materace #materac #meble #sen #pytanie

Cześć mirasy

Jak wyżej, szukam materaca, obecnie mam jakiś sprężynowy który już się powoli rozpada na kawalki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety mocno ogranicza mnie rozmiar łózka, 180x90cm, pewnie zamówiłbym już Delia Japol albo @BenetSleep

ale niestety rozmiary nie pasują.

Zastanawiam sie nad:

JANPOL PALMA
https://allegro.pl/oferta/janpol-palma-90x180-twardy-materac-piankowy-9083671721

BREAKDANCE HILDING (nie wiem czy nie będę na niego za ciężki ? )
https://www.panmaterac.pl/materace-piankowe/342-33110-materac-breakdance-5901595009889.html#/128-rozmiar-90x180/147-pokrowce_hilding-teenage

86,6kg , 183cm wzrostu, śpię zazwyczaj zawinięty w "kokon' ;)

budżet do 1000PLN, także pytanie czy w tej cenie znajdę coś lepszego?

Proszę was uprzejmie o pomoc

update: miedzy belkami na łóżku odległość dokładnie 187cm
  • 6
@infidel92: Po pierwsze. Rozmiar 90x180 czy 90x187 nie jest żadnym ograniczeniem. 99% materacy może zostać wykonany przez producenta w tym rozmiarze. Zwykle cena takiego rozmiaru będzie taka sama jak rozmiaru standardowego 90x180. Ale dokładnie sprawdź wymiary wewnętrzne łóżka (między ramami)
Po drugie. Hilding Breakdance to młodzieżowy materac - przy wadze 87 kg odpada :)
Po czwarte. Wenus to dobry, sprawdzony materac, choć przy twojej wadze może być dla ciebie ciut za
@Milano bardzo dziękuję Ci za pomoc, wiele mi wyjaśniłeś ale mam jeszcze parę pytań.

Jeśli chodzi o stronę.. nazwa przypominająca krokodyla, dobrze trafiłem ? z tego co czytam na zamówienie mogą zrobić 185/90, powinien wejść między belki w sam raz.

Jeśli chodzi o model Wenus, do wyboru są H2 / H3 / H4, przy mojej wadze Wenus H4, czy coś innego mógłbyś polecić? Albo może inny model tej samej firmy?

Z tego
Jeśli chodzi o Wenus to brałbym H3. H4 będzie za twardy - no chyba że preferujesz spanie na desce ;) Jak nie zapomnę to jutro napiszę ci PW z info gdzie kupisz taniej i co możesz otrzymać za parę zł więcej :)

...do czegoś lepszego jak benet

- tego nawet nie będę komentował
@czubb: nie, nie znam tej firmy która istnieje od 4 lat i daje 10 lat gwarancji na materac. Kompletnie nic nie wiem np. o materacu Benet, którego 70% zawartości to zwykła pianka poliuretanowa a kosztuje ponad 1100 zł w rozmiarze 80x200. Ale marketing mają całkiem dobry... choć "znani" są tylko na wykopie i kilku innych forach ( ͡° ͜ʖ ͡°)