Wpis z mikrobloga

@Skurviduplo: no #!$%@? to ich praca, tez bez przesady w drugą strone. Szanuje ich strasznie i podziwiam za to co robia, ale jak ida na takie kierunki medyczne to musza miec to z tylu glowy ze moze taka sytuacja sie zdarzyc. Ja jak mam zajeb w robocie to nie dostaje 200% za swoja robote, tylko tez #!$%@? nadgodziny. Jak Dżony ma zajeb na magazynie to też chapie nadgodziny. Jak Julka ma
@Skurviduplo: gdyby lekarze, pielęgniarki, ratownicy itd. odeszli od łóżek i postawili sprawę na ostrzu noża, nawet mimo hejtu który by się na nich wylał, to by każdy szpital osrał zbroje, a oni może w końcu coś by wywalczyli. Tak wiem, że nie można mierzyć wszystkich jedną miarą bo dysproporcje nawet między lekarzami są ogromne. Ale coś tu jest chyba nie tak, skoro rylce wypełzną, rozrzucą węgiel i dostaną wszystko co chcą,
Nie jestem lekarzem ale u mnie w szpitalu jest podobnie, tzn jesteś zatrudniony ale będziemy ci płacić mniejszą kasę, nie mogę gdzie indziej dorobić bo mam być pod telefonem. A jak poprosiłem w takim razie o zwolnienie za porozumieniem stron to nie 3 miesiące muszę jeszcze robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bjorno O #!$%@? XDDDDDD Typ #!$%@? w gastro porównuje do zawodu lekarza XDDDDDD

Rozumiem, że w gastro też wam grozi oddech prokuratora, jak popełnicie jakiś błąd? XDDD Bo ja jak byłem kelnerem i #!$%@?łem zamówienia, to mi odciągnięto hajs za składniki, a nie składano wobec mnie zawiadomień do prokuratury

Nauczenie się karty na wyrywki zajęło mi kilka dni, a nie 6 lat studiów i kilka lat specjalizacji XD
@Skurviduplo: Nie tylko lekarzy. Moja mama jest pielęgniarką, też pracuje na kontrakcie. Od kiedy szpital został zmieniony w zakaźny, to dostali nowe stawki z NFZ. Wszyscy do momentu złożenia faktur myśleli, że to jest dodatkowa kwota, a wyszło na to, że to jest teraz ich podstawa. O kwocie nawet nie będę wspominał, bo jest po prostu żenująca, drastycznie mniejsza niż na dotychczasowym kontrakcie. Aha, wszyscy dostali info, że jeśli nie będą