Wpis z mikrobloga

Mirki, mamy mały status rekrutacji w #it na żywo:
---> 62 firmy wciąż zatrudniają
---> 16 firm wstrzymało rekrutacje
---> 24 firmy dokonały redukcji zatrudnienia

Łącznie 96 wpisów wygenerowanych przez Was, wskazujących gdzie można szukać teraz pracy. #koronawirus sprawił, że Ty lub Twój znajomy developer stracił pracę? Zapoznajcie się z tą listą.

Wśród zatrudniających są takie marki jak Scalac, 360 Code Lab czy Coderslab. Wiecie jak wygląda sytuacja w Waszych miejscach pracy? Pomóżcie innym programistom i dajcie znać wypełniając krótki formularz.

#programista15k #pracait #pracawit #programowanie #pracbaza
Pobierz JustJoinIT - Mirki, mamy mały status rekrutacji w #IT na żywo:
---> 62 firmy wciąż z...
źródło: comment_1586257725RDVoynUC2cbqG9OxcH1fBT.jpg
  • 13
@bizancjo: tak, jest tam też info o nas.
Sami je umieściliśmy w zestawieniu, jak też i w pierwszym akapicie na stronie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kryzys dopadł także nas, jednak stawiamy na transparentność. Z bólem serca, ale musieliśmy podziękować aż 11 osobom, lecz jesteśmy z nimi w ciągłym kontakcie i pomagamy im znaleźć nową pracę. Mamy już pierwsze sukcesy na tym polu.

Wiemy, że zwolnień w branży
@bizancjo: Najwięcej osób (6) odpadło z działu marketingu (ja się ostałem, hehe). Oprócz tego odpadły osoby z działów sales, customer care, administracji oraz z IT. Więc tak naprawdę każdy dział trochę oberwał ()
@alex-fortune: Nie ukrywamy swojej "agresywnej" inspiracji dziełem Candor. Nasz CEO wspomina o tym w krótkim wstępie na początku strony. Zrobiliśmy po prostu wersję dla polskiego rynku IT. Na ten moment mamy już ponad 170 wpisów - wszystkie dostarczone przez społeczność programistów