Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, w tych wyjątkowych okolicznościach z dobroci serca kolejny raz zapraszam na moje włości - bujna roślinność, błękitne niebo, morowe powietrze, czego chcieć więcej? Jestem pewna, że za tym właśnie tęsknicie zatem czujcie się jak u siebie. Tylko w kolejce poproszę, nie zmiażdżcie się tam nawzajem na zewnątrz, miejsca wystarczy dla wszystkich.

Caspar David Friedrich, The Cemetery Gate, 1826 r. #sztuka #art #malarstwo #obrazy #cmentarzeboners
M.....a - Dzień dobry, w tych wyjątkowych okolicznościach z dobroci serca kolejny raz...

źródło: comment_1586423116CMtE4wWrb3ZlCgh1oEYQ9V.jpg

Pobierz
  • 32
@MK-Ultra: Ja? Odstraszam? Ja jestem odźwierny, który odsiewa gości, którzy mogli by nie znaleźć w środku uciechy, którzy nie zrozumieliby trudnej koncepcji czerpania frajdy z wszelakich odmian cierpienia, bólu i samookaleczania na tysiące sposobów oraz dysocjowania się w czarnych myślach. Innymi słowy dbam o jakość zabawy tych co już w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aby przypadkiem nie zatruli zaczynu jakąś swą nieskalaną wesołością lub (ha-tfu) obrzydliwym
@SnowFox: tojad... to jest do zrobienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale pozwól, że zaczniemy zabawę od subtelnie słodkich, rozweselających cieczy na bazie alkoholu i aloesu, uważam, że mogą one zmienić twoje pociągi do goryczy.
@kaosha: tutaj każdy pasuje i z czasem zaczyna czuć klimat. Wesołki, ekstrawertycy? A dlaczego nie? Tacy robią największe zadymy. Same smutasy, myśliciele, milczki, ależ to byłaby nudna impreza, różnorodność powoduje napięcia i
@SnowFox: to rozwiązanie dla tych co podczas libacji wymiękają i chcą uciec, taki teleport dla słabeuszy wymiękających przed końcem imprezy. Nie pytaj dokąd trafiają.
@kaosha: ale nie czuj się niepożądanym gościem! Ja cię po prostu nie zatrudniam jako stróża, ale jako gościa zapraszam serdecznie!