Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#praca #ochrona #znalezionenie kradzione #komputerzesmietnika

Nie minął rok, a tu kolejne wartościowe skarby się trafiły. Patrolując osiedle, można natrafić na różne rzeczy. Jakiś czas temu, znalazłem, porzucony PC na klatce schodowej, to było mega dziwne... (I nie, nie było to przywłaszczenie) Nikt się po niego nie zgłosił.

Bardzo rzadko trafiają się na prawdę wartościowe przedmioty, częściej trochę gotówki, czy telefony (te oddajemy na pobliski komisariat). Ze sprzętem bywa tak, że albo to zepsute drobne AGD. Ale sprawna elektronika, długo nie po stoi.

Z racji wykonywanych obowiązków, niemalże, codziennie, zaglądać muszę do zsypów na śmieci, piwnic itd. Uwierzcie mi, że na początku pracy, co chwilę miałem odruch wymiotny, gdy jako świeżak, to na mnie spadało to zadanie.

Ale co jakiś czas trafiają się fajne drobiazgi. A o to one:
Bass i HP 250 G4 (znalezione w altance śmietnikowej.)

Gitara swoje przeszła, ale jest sprawna. A laptop po wymianie matrycy, i dołożeniu drugiej kostki ramu (łącznie 8gb) i starego SSD 240gb.lapek nawet się nadaje do pogrywania w The Sims 4, czy inne mniej wymagające tytuły.

Takie znaleziska, czasem poprawiają humor, i te 8h biegania z miejsca na miejsce, wywalanie bezdomnych jakoś wtedy lepiej znoszę. No i to zawsze jakiś mały dodatek do wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz SlepyGracz - #praca #ochrona #znalezionenie kradzione #komputerzesmietnika

Nie minął...
źródło: comment_1586458134NfocYXZ5xaWEoEsZWJ0i5r.jpg
  • 3