Wpis z mikrobloga

Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmówiłem przyjęcia mandatu w wysokości 500 zł za przemieszczanie się podczas "stanu epidemii" bez jakiejkolwiek "potrzeby". Od piątku mnie bagetmajstry szukały i dopiero wczoraj wręczyli mi przesyłkę z sanepidu, zdjęcie poglądowe w załączniku.

Nie ukrywam, że jestem zszokowany faktem co tu się #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°). Najśmieszniejsze, że na odwołanie się od tego są 2 tygodnie a na zapłatę kary tydzień.

Jakieś porady prawne?

#koronawirus #bekazpisu #pytanie
drivent - Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmó...

źródło: comment_1586700371OMHhInfrj2SRqr2xJdKEtn.jpg

Pobierz
  • 592
  • Odpowiedz
@LordAxe82: Srakie, bo mieszkam sam ;) A gdybym miał w domu starsze osoby to bym się wyniósl. Nie tłumacz się jak głupek. Żeby się zarazić spacerując i unikając ludzi to ja nie wiem co musiałbyś robić, lizać chyba wszystkie możliwe poręcze i balustrady i to grubo, żeby uzbierać minimalną ilośc wironów do zakażenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drivent: Cała ta historia brzmi tak abstrakcyjnie, że kojarzy mi się ze zwykłym wyludzeniem kasy. Były wałki "na wnuczka" to teraz będą "na epidemię"
()
  • Odpowiedz
@drivent: Jak zachowywales sie w trakcie interwencji. Cwaniakowales? Nie probowales sie jakos ugadac? Ze np. wyszedles tylko na chwile? Lub cos w ten deseń zagadac?

@maniek74: moja postawa podczas interwencji nie powinna mieć żadnego znaczenia w tym wypadku

@Skogyr: mentalnym niewolnikom nie przetłumaczysz, tęsknią za starym ustrojem


@drivent: OP #!$%@?ł policjantów i dlatego go zgłosili do sanepidu, można się uspokoić.

oczywiście taka kara w ogóle nie powinna mieć
  • Odpowiedz
w ciagu ostatnich 6 lat nie dostalem zadnego mandatu jak zatrzymali to. Pogadalem pozartowalem popytalem sie o prace sprzet jak dziala itd i co i pouczenie bylo Od poczatku kwietnia zrobilem juz teraz pewnie ponad 5 tys km a pewnie blizej 6 tys. Glownie wojewodztwo mazowieckie ale i podlaskie. Do dzis spotkalem moze maks ale to maks z 10 patroli i ze dwa nieoznakowane ktore kogos trzymaly za predkosc. Nikt mnie nie
  • Odpowiedz
@LordAxe82: Wymyślasz kolejne pierdoły, żeby wyszło na Twoje. Ja tam widzę, że najbardziej aktywną na zewnątrz grupą społeczną teraz są osoby 60+. Które wszędzie chodza, stoją tłumnie w kolejkach i robią to zawsze byle nie w godzinach dla nich wyznaczonych.

Więc uściślijmy mikromózgu, przypadek który opisujesz to przypadek wyjątkowy, większość osób mieszka jak ja samemu, lub we dwójkę, ewentualnie z dziećmi, czyli jeśli wszyscy zdrowi to nie są z grupy ryzyka,
  • Odpowiedz
Może tak napisać do każdego sanepidu (o którym wiemy), że wydaje decyzję łamiącą konstytucję i niech się tłumaczą ? Kilkaset pism się pewnie uzbiera.
  • Odpowiedz