Wpis z mikrobloga

białą kiełbasę będę jadł, i Krzysio misio, o ile herbaty, no powiedz kto dzisiaj cię ochlapał wodą
K: przepraszam bardzo ale major zwyciężył nade mną, ja leżałem jeszcze w łóżeczku a major chlap chlap chlap i śmigus dyngus był dla mnie, brawo dla majora
M: wypowiedz się jak mexicano dobrze zarabia
K: na razie nie będę wypowiadać się, chcę żeby on oddał dla mnie 3.5 tysiąca, jeżeli nie odda w terminie...
M: 7 tys zarobił
K: ja chcę nową lodówkę, on sam powiedział że chce ze mną nagrywać, poł na poł miało być, a daje tylko po 100zł 40zł 20zł, śmiechu warte, mówił że nie pije, a ja wydoiłem jego kokakole a on ma butelki zerówki i przelewa z normalnego
M: dziś o 17 lajfa zrobię, nie zarabiam nie wiadomo ile, śniadanie świąteczne, (jedzą kiełbasę), miód jest dobry na grypę
K: to jest cholerna grypa, tego Chińczyka to zabić tylko
M: ale nie przeklinaj na moim kanale
K: tylko utłuc, cały świat wariat zatrzymał, psychol, ludzi wykańczać, zatruł całe powietrze, bombę wyprodukował
M: bezprawie jest, (całuje krzyżyk)
K: cały świat boi się Japonii
M: bo to komunistyczne państwo, widziałem film Ewy Lipki, ona młodsza ode mnie o rok czasu, kiedyś obraziłem ją przepraszam że powiedziałem że jest stara, (przeżuwa kiełbasę)
K: to jest prawdziwa kiełbasa ze świniaka
M: święta skromne bo nie ma pieniędzy, posiłek boży był, na razie
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - białą kiełbasę będę jadł, i Krzysio misio, o ile herbaty, no powiedz kto dz...

źródło: comment_1586771302BeKVTxo7D1dEiU9ol37NDP.jpg

Pobierz
  • 9