Wpis z mikrobloga

@ravaq123: @rand0mized: o #!$%@?, 21 koła dolców za miesiąc? Jak oni maks miesiąc tam zostaną xD kto normalny by dawał 100k za samą chatę. Doliczcie jedzenie, transport, jakas rozrywka, pensje i podatki itd. Przecież w życiu oni nie zarabiają kilkaset tysięcy miesięcznie żeby na luzie wydać ze 200koła złotych co miesiąc.
@Chomicz3k: bo wiem, że zachód a zwłaszcza USA ma dużo lepsze stawki na YT. Sprawdzam też czasami z ciekawości gorące na YT i widzę ich filmy z milonami wyświetleń, czyli pewnie mają oglądalność. Ale nadal nie wierze, że nie boli ich kieszeń wydając tyle miesięcznie. Za 200koła to można już mieszkanie kupić a ci dają to na miesiąc w USA. Ok, przygoda życia. Ok, są młodzi. Ok, stać ich. Mimo to
@NickciN: tak, ale CPM jest na tyle duży, ze mimo takiej małej liczby filmów nadal kręcą fajny pitos, wiadomo, że są stratni, ale na coś ten hajs wydać też muszą.
@alizen: racja, o to mi chodziło tylko nie doprecyzowałem. Tak jeszcze dokładniej to chodzi pewnie o to że reklamodawcy za granicą są w stanie więcej zapłacić co przedkłada się na wyższy cpm. Mogę się mylić ale tak mi się wydaje