Wpis z mikrobloga

Kurde, jak w tym kraju ma być dobrze, jak wieśniaki wiedzą swoje najlepiej.

Byłem właśnie w paczkomacie odebrać maseczki dla pracowników. Paczkomat znajduje się koło sklepu, akurat była dostawa. Jak na ironię, z samochodu wysiada dziad bez maski, bierze skrzynki z pieczywem, ułożone jedna na drugiej aż pod samą brodę. Mówię do gościa, że maskę powinien mieć a ten drze ryja, że nie potrzebuje, bo on jest w pracy i jeździ samochodem (trzymając te pączki, bułki i inne chleby). Zaniósł towar, wsiadł do samochodu i pojechał do kolejnego wiejskiego sklepu.

#zalesie #koronawirus #patologiazewsi
  • 82
  • Odpowiedz
@antkowa: ale on nie potrafi sobie policzyć nawet prostego działania, nie warto dyskutować. Jemu wyszło, że jeżeli gość noszący bułki, ma kontakt z jedzeniem i sklepem przez 5 minut i odwiedza 20 sklepów a reszta to jazda samochodem to mu wyszło, że gość potrzebuje 20 masek, bo jedna noszona przez wszystkiego razem przez niecałe 2 godziny z dłuższymi przerwami nic mu nie da xD
  • Odpowiedz
@FELIX90: Dla jednych egzekwowanie nakazu to wymog, dla innych logiczna czynnosc ktora powinno sie wykonac dla bezpieczenstwa swojego i innych. Mamy tez trzecia kategorie - debile i mam wrazenie ze nie tylko kierowca ale i czesc komentujacych powinno tutaj trafic do jednego wora.
  • Odpowiedz
@prosiaczek: typowe pryszczate wyskrobki, nastoletni buntownicy, bojówkarze Korwina. Zbyt prości, żeby poprawnie interpretować czym jest wolność. Bunt przeciwko wszystkiemu i wszystkim. Nie dla sensu a dla zasady.
  • Odpowiedz
@FELIX90: zdajesz sobie sprawę że samo wytłumaczenie Polakowi, że ma nosić maseczkę jest trudne? Niestety wstyd to mówić ale Polacy to durnie( bardzo duży odłam)
  • Odpowiedz
@AlwaysAbroad: bo czym miałem się srać dwa miesiące temu, kiedy nic się nie działo? Zaopatrzyłem się w maski i płyn do dezynfekcji w połowie stycznia. Przezorność to nie panika. Dorzuć jeszcze do tego screena z jakiego znaleziska jest ten komentarz i jaki wydźwięk miał jego opis.
  • Odpowiedz
@AlwaysAbroad: Zrobiłem to za ciebie pieprzony manipulancie. Przemieliłeś 23 strony moich komentarzy, dokopując się aż do 25 stycznia bo wyśmiałem durnowaty opis twojego znaleziska xD? Czego to ma dowodzić oprócz tego, że nie masz się do czego przywalić i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Już ponad 56 milionów ludzi zamkniętych w miastach!

Liczba osób z ograniczoną możliwością poruszania się przekroczyła populację polski i niebezpiecznie zbliża się do liczby wszystkich polaków na
  • Odpowiedz
@FELIX90 te maseczki to glupota, ja noszę 3 w torbie i na zmianę używam jak muszę wyjść do przestrzeni pasażerskiej. A w kabinie nosił nie będę bo po pierwsze nie muszę a po drugie jest duszno i przeszkadza.
  • Odpowiedz
@FELIX90 Ale chodzi mi o to że większość osób będzie korzystała w sposób taki żeby się po prostu policjant #!$%@?ł - noszenie jednej maseczki cały tydzień. Ja już sam zamówiłem teraz komin aby tylko zasłonić twarz.
  • Odpowiedz