Wpis z mikrobloga

  • 968
Cześć Miruny :) Mam mały przestój a pełno nowych pomysłów więc pora na jakieś większe #rozdajo dla Was - tym razem aż dla 5 osób spośród plusujacych.

Dla dwóch pierwszych wygranych wisiorki ze zdjęcia (film na którym widać trochę więcej w komentarzu)
To moje prototypy których nie wrzucałem do swojego sklepu bo na nich ćwiczyłem - myślę, że kogoś uszczęśliwią ;)

Dla 3 kolejnych osób kupon na -40% na zakupy u mnie. Wiem, że to nie pora na rękodzieło, ale zrobię go bez limitu czasowego, więc do wykorzystania kiedy tylko chcecie.

Zaś dla tych którzy jakimś prawem jednak mają ochotę kupić coś całkowicie niepotrzebnego aczkolwiek ładnego i nie chcą czekać mały prezent: -20% na hasło "usuń konto"
Wzorów do wyboru ponad 200 więc jest w czym wybierać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Moja strona
Instagram
Fanpage

Zdrówka i miłego piątku a w poniedziałek do lasu! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rozkminkrzaka #rekodzielo #rozdajo #chwalesie
Pobierz bkwas - Cześć Miruny :) Mam mały przestój a pełno nowych pomysłów więc pora na jakieś...
źródło: comment_1587133438YF4wQy4KgclRewDPuCvPoC.jpg
  • 21
@wykopowy_brukselek nie wydaje ci się :D

Ale po pierwszej próbie odpuściłem szczególnie że wtedy ploter laserowy poszedł w śmietnik a nie chciałem korzystać z pośredników. Może kiedyś ¯_(ツ)_/¯
@Weng jeśli masz chęć na galaktyczne małe kolczyki to będę jutro robić dla jednej dziewczyny kolczyki, mogę od razu zrobić dwie pary. A jeśli wolisz coś innego i masz już jakaś koncepcję pisz PW może podołam ( ͡º ͜ʖ͡º)