Wpis z mikrobloga

Uchwyty mocowane w Norwegii na koszach na śmieci, umożliwiające pozostawianie w nich opakowań zwrotnych (lub po prostu skupowanych w punktach odbioru takich śmieci), które osoby w potrzebie mogą w ten sposób łatwiej pozyskać, zamiast grzebać w śmieciach.

Kolejny przykład z #dania w komentarzu.

#ciekawostki #norwegia #smieci #surowcewtorne #recycling #problemypierwszegoswiata #bieda
ArchDelux - Uchwyty mocowane w Norwegii na koszach na śmieci, umożliwiające pozostawi...

źródło: comment_1587456029NtVkBkoOwi3ZijZsmdSQZ6.jpg

Pobierz
  • 18
@Mesosfet: nie wiem jak ktoś może preferować kontakt ze śmierdzącym marginesem społeczeństwa tylko dlatego, że nie chce mu się ruszyć czterech liter do najbliższego kosza na śmieci.
@tarasino: wyżej go cenię niż stare baby i prawaków, którzy działają tylko na szkodę społeczeństwa, on jest chociaż neutralny, podchodzi, zachowuje się kulturalnie i nie robi problemów, to, że gościowi nie wyszło w życiu nie znaczy, że trzeba go traktować jakby był przedmiotem, to też jest człowiek
wyżej go cenię niż stare baby i prawaków, którzy działają tylko na szkodę społeczeństwa

UWAGA!! LEWAG ZŁY WHOOOY AGRESYWNY!!

@na-spokojnie: Jak Cię żul zaczepia pod sklepem o 50 gr to mu jeszcze dziękujesz?
po prostu go ignoruję, ale nie kopię, nie opluwam i go nie oceniam, niech żyje sobie w spokoju, to twój wpis jest agresywny


@na-spokojnie: a gdzie ja opluwam czy oceniam ? Gdzieś napisałem nieprawdę? Jest marginesem społeczeństwa? jest. Śmierdzi ? Śmierdzi. W Polsce masz instytucje, które pomagają (z moich podatków) takim osobą, żeby nie musiały zaczepiać ludzi o 50 groszy. Ale niestety tam nie rozdają gotówki czy wódki.

wyżej go cenię
ciężko nie oceniać po poglądach, to chyba jeden z najlepszych wyznaczników tego czy będziemy szanować danego człowieka przy bliższym kontakcie, średnio widzę moją przyjaźń z ONR-owcem albo moherem, menel chociaż nie pisze głupot w internecie i nie przekonuje innych do swoich debilnych poglądów wyniesionych z telewizora i kościoła